Po slogaus starto atkutęs „Žalgiris“ triuškinama pergale nutraukė „CBet“ seriją

• „Žalgiris“ savo aikštėje 87:55 sutriuškino „CBet“

• Tai buvo septintoji „Žalgirio“ pergalė iš tiek pat galimų, nutraukusi „CBet“ keturių laimėjimų seriją

• Kauno klube taškų nepelnė tik daugiausiai laiko gavęs Lekavičius

• Arnas Velička pataikė 5 metimus iš 19

Kauno „Žalgiris“ (7-0) Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo septintąją pergalę iš tiek pat galimų. Šįkart Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 87:55 (17:11, 34:16, 21:18, 15:10) nušlavė Prienų „CBet“ (4-3), kuri prieš tai buvo laimėjusi keturis sykius paeiliui.

Fotogalerija

„CBet“ solidžiai pradėjo rungtynes ir sužaidus penkias rungtynes pirmavo 8:2.

Šarūnas Jasikevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės ir tuomet „Žalgiris“ spurtavo 33:7 bei antrajame ketvirtyje jau pirmavo 20 taškų persvara (35:15).

Trečiajame ketvirtyje pirmuosius devynis „Žalgirio“ taškus surinko Jockas Landale’as, o per šį kėlinį kauniečiai pabėgo iki 31 taško persvaros (62:31).

Rekordinis „Žalgirio“ pranašumas buvo 34 taškai.

„Rungtynės tikrai nesiklostė taip, kaip norėjome. Per anksti įjungėme „Žalgirį“. Kol kas su jais galime žaisti tik vieną kėlinį. Tikiuosi, kad antrose rungtynėse dėsime žingsnį į priekį ir galėsime varžovui duoti šiek tiek daugiau kovos“, – apie mačą pasisakė „CBet“ vairininkas Mantas Šernius.

Rungtynių pabaigoje „Žalgirio“ komandoje įžaidėjo pareigas užėmė Karolis Lukošiūnas. 23 minutes rungtyniavęs snaiperis pelnė 9 taškus ir pataikė tris tritaškius iš 6.

Kauno klube taškų nepelnė tik daugiausiai laiko gavęs Lukas Lekavičius, kuris per 25 minutes prametė 5 dvitaškius ir 1 tritaškį, bet atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Prienų komandoje Arnas Velička, kuris priklauso „Žalgiriui“, per 37 minutes įmetė 14 taškų ir savo komandoje buvo rezultatyviausias. Visgi jis įmetė tik 4 dvitaškius iš 11 (36 proc.) ir 1 tritaškį iš 8 (12 proc.). Gynėjas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Vienas iš Veličkos rezultatyvių perdavimų:

Kitas „Žalgiriui“ priklausantis „CBet“ gynėjas Lukas Uleckas per 31 minutę įmetė 9 taškus (2/4 dvit., 0/7 trit., 5/5 baudų).

„Pirmiausia visa komanda, ypač jaunieji žaidėjai, kurie daugiau turėjo kamuolį, mažai dalijosi kamuoliu. Turbūt norėjo įrodyti Šarūnui ir „Žalgirio“ vadovybei, kad jie turi grįžti į komandą ir yra verti vietos. Jaučiau, kad kamuolys nevaikšto, trūko judėjimo. Aišku, tai normalu, „Žalgiris“ neleidžia žaisti taip, kaip nori. Bet yra situacijų, kai turi dalintis kamuoliu, o šiandien to pasigedau. Ypač iš jaunųjų žaidėjų“, – po dvikovos kalbėjo Mantas Šernius.

„CBet“ pataikė tik 12 proc. tritaškių – 3 iš 24.

„Žalgiris“: Jockas Landale’as 16 (6 atk. kam.), Zachas LeDay 14 (3/3 dvit., 8/8 baudos), Edgaras Ulanovas 10 (5/7 dvit.), Paulius Jankūnas ir Karolis Lukošiūnas (3/6 trit.) po 9, Martinas Gebenas 8, Nigelis Hayesas 7.

„CBet“: Arnas Velička 14 (5/19 metimai, 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Skylaras Spenceris 13 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas 9 (0/7 trit.), Martynas Varnas 8 (7 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

asas
Nors miklovui ir ponui tiskeviciui statistikos aukoms atrodo kad velicka geras zaidejas..bet..visi matom kad jis tikrai prastas zaidejas..tiek ginyboje tiek taiklume..prie jo kiti zaidejai netampa geresni..jis net neizaidejas :) zodziu cia bus amzinai perspektyvus zmogus kuris sulaukes 27m jau bus veteranas pagal ltu komentatoriu logika
2019-10-28
-24
Lekavicius
krites taiklumas stringa saras minejo penktadieni dar pamirses zalgirio sistema sunkiai sekasi
2019-10-27
-12
Apsimiegoję kiek pradėjo rungtynes žalgiriečiai,jau ne pirmą kartą.Gerai,kad tai ilgai netrunka ir paskui viską sudėlioja į savo vietas.Lukošiūnas gavo pagaliau daug laiko ir jį puikiai išnaudojo.Lekavičius taškų nepelnė,bet sugebėjo net 7 kam.nusiimt.Kaip jam,tai tikrai daug.O Velička nors ir prametė daug,bet yra Prienų lyderis ir turi imtis iniciatyvos.7 perdavimus atliko,reiškias visai neblogai ir komandai suvadovavo.