Manto Kalniečio ekipa įveikė Eurolygos klubą

2019-10-27 16:04
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Manto Kalniečio ginama Krasnodaro „Lokomotiv“ (3-1) Vieningoje lygoje pasiekė pirmąją pergalę prieš Eurolygos klubą. Lietuvio ekipa svečiuose 86:80 (16:23, 24:30, 24:15, 22:12) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-3).

GM: 4

Po dviejų kėlinių „Lokomotiv“ dar atsiliko 13 taškų deficitu (40:53), bet antrąją mačo pusę laimėjo 46:27.

Kalnietis per 22 minutes pelnė 8 taškus (1/1 trit., 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir dukart pats pažeidė taisykles, du kartus suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ su 3 pergalėmis ir vienu pralaimėjimu lygoje dalijasi 2-4 vietomis. Tuo metu „Zenit“ suklupo tris sykius iš eilės ir dabar užima aštuntąją poziciją.

„Zenit“: Willas Thomasas 17, Coltonas Iversonas 14, Mateušas Ponitka ir Andrew Albicy po 11.

„Lokomotiv“: Johnny O’Bryantas 18, Samas Dekkeris 13, Willas Cummingsas 12 (8/8 baudos), Dimitrijus Kulaginas 11, Mantas Kalnietis (1/1 trit., 5/6 baudos) ir Vitalijus Fridzonas po 8.

Perskaicius kad tai jie iveike eurolygos komanda net nustebau! Bet kai pamaciau kad tai zenitas tai nafik.....tas zenitas lygiai tokio pacio lygio kaip ir loko.