Saragosos klubas ir be Seibučio įveikė Mirotičiaus bei Davieso traukiamą „Barceloną“

2019-10-27 21:48

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Ispanijos lygoje antrąją nesėkmę patyrė „Barcelonos“ (4-2) krepšininkai, kurie išvykoje 83:89 (17:23, 23:23, 21:25, 22:18) nusileido Saragosos „Casademont“ (5-1), kuri vertėsi be nugaros skausmus jaučiančio Renaldo Seibučio.

Lietuvis šį sezoną dar nežaidė ir šiuo metu gydosi gimtinėje, tačiau be jo penkis laimėjimus iškovojęs klubas turnyro lentelėje nusileidžia tik visus 6 sykius triumfavusiam Madrido „Real“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Saragosos klubas išsiveržė į priekį 18:17 ir daugiau rungtynėse nė karto neatsiliko.

Trečiojo kėlinio viduryje „Casademont“ jau buvo priekyje 15 taškų pranašumu (64:49), bet įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Barcelona“ prisivijo 75:78.

Visgi tuomet Jonathanas Barreiro smeigė tritaškį, Carlosas Alocenas pridėjo dvitaškį ir Saragosos ekipos pranašumas buvo 8 taškai.

Tiek pat taškų komandas skyrė ir prasidėjus paskutinei mačo minutei, o tuomet intrigą dar grąžino Ante Tomičiaus dvitaškis ir Nikola Mirotičiaus taiklios baudos.

„Casedemont“ pergalę įtvirtino taiklios D.J. Seeley baudos.

Buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius ir buvo vienas didžiausių nugalėtojų vedlių. Seeley per 31 minutę įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 3/10 trit., 2/2 baudos) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Nikola Mirotičius (3/6 dvit., 1/3 trit., 12/13 baudos) ir Brandonas Daviesas (7/12 dvit., 7/7 baudos, 5 pražangos) pelnė po 21 tašką.

„Casademont“: Robinas Benzingas ir D.J. Seeley po 15, J. Barreiro ir Nemanja Radovičius po 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius (12/13 baudos, 7 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas (7/7 baudos) po 21, Ante Tomičius 14, Cory Higginsas 10, Adamas Hanga 9 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Frano Vasquezo dėjimas:

Obama
Mieliau Saragosa, nei Valencija, eurolygoj ziureciau.
2019-10-27
+3
dadalio
tuo ir patinka ispanu lyga,kad yra kova ir reikia ruostis kiekvienam macui...o ne kai LKL..kur LKL rytus,neptunus,visokie prancuzijos fugno komandos dauzo po 15-20 tasku...LKL tai megeju lyga,net liezuvis nesivercia sakyti,kad tai profesionalu lyga