Ketvirtosios iš eilės „Anadolu Efes“ pergalės kalvis – Vasilije Micičius

2019-10-29 21:30

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Stambulo „Anadolu Efes“ (4-1) Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Šįsyk Vasilije Micičiaus traukiama komanda savo aikštėje 85:70 (21:9, 17:17, 18:25, 29:19) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-4).

26
29
67%
4/6
2

Nugalėtojams Micičius per 26 minutes pelnė 26 taškus (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Vien per paskutines 10 minučių serbas surinko 10 taškų.

Stambulo klubas po pirmojo kėlinio pirmavo 21:9, o antrajame ketvirtyje vienu metu turėjo 15 taškų atsargą (29:14).

Trečiajame kėlinyje atsigriebė „Crvena Zvezda“. Ji surengė atkarpą 20:2 ir išsiveržė į priekį 51:49. Visgi „Anadolu Efes“ iškart atstatė savo pranašumą ir netrukus jau buvo priekyje 59:51.

Ir toliau į priekį bėgęs Eurolygos vicečempionų klubas ketvirčio viduryje nutolo iki 15 taškų ir mačą užbaigė užtikrinta pergale.

„Anadolu Efes: Vasilije Micičius 26 (5/8 dvit., 4/6 trit., 29 naud. balai), Shane’as Larkinas 13, Krunoslavas Simonas 11 (3/5 trit.), Bryantas Dunstonas 10 (5/5 dvit.), Jamesas Andersonas 7.

„Crvena Zvezda“: Lorenzo Brownas 18 (5 rez. perd., 6 kl.), Branko Lažičius 9, Dejanas Davidovacas 7.