Nenugalima namie: ASVEL parklupdė „Baskonia“ krepšininkus

2019-10-30 00:07

Nuotr.: SIPA - Scanpix
Nuotr. SIPA - Scanpix

Praeitą savaitę Kaune pralaimėjęs Vilerbano ASVEL (3-2) klubas grįžęs namo toliau yra nenugalimas. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai antradienį dramatiškoje kovoje 66:63 (16:23, 14:13, 18:13, 18:14) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (2-3) krepšininkus.

16
25
11
67%
6/9

Tai buvo trečioji ASVEL pergalė savo aikštėje per tiek pat dvikovų.

Nugalėtojas sprendėsi rungtynių pabaigoje: likus rungtyniauti kiek daugiau nei tris minutes, ASVEL turėjo 7 taškų pranašumą (63:56), tačiau Tornike Šengelija pelnė dvitaškį, Pierria Henry pridėjo tritaškį nuo lentos ir komandas skyrė vos du taškai (61:63).

Kitoje atakoje prancūzų pranašumą padidino Toye Jekiri taiklūs baudų metimai, tačiau taikliu metimu iš po krepšio atsakė ir „Baskonia“ vidurio puolėjas Youssoupha Fallas.

Komandos keitėsi keitėsi netaikliais metimais, o nesėkminga paskutinė ASVEL ataka paliko Vitorijos krepšininkams šansą rungtynes nukelti į pratęsimą, tiesa, Luca Vildozos metimas iš toli tikslo nepasiekė ir ASVEL iškovojo trečiąją pergalę Eurolygoje.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jekiri, kuris per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir vieną kamuolį perėmė bei surinko 25 naudingumo balus.

ASVEL: Tonye Jekiri 16 (11 atk. kam.), Ismaelis Bako 11, Antoine'as Diot 10, Davidas Lighty ir Matthew Strazelas po 9.

„Baskonia“: Tornike Šengelija 17 (7 atk. kam.), Youssoupha Fallas 11 (7 atk. kam.), Luca Vildoza 9 (4 rez. perd.), Patricio Garino 6.