„Olympiakos“ svečiuose privertė Eurolygos lyderius patirti pirmąjį pralaimėjimą

2019-10-30 21:01

Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Lietuviškasis „Olympiakos“ (2-3) klubas trečiadienio vakarą privertė suklupti vienus iš Eurolygos lyderių, iki šio susitikimo dar nepatyrusius nė vieno pralaimėjimo.

20
24
89%
8/9
3

Kęstučio Kemzūros vadovaujama Pirėjo ekipa Eurolygos rungtynėse išvykoje 84:79 (18:24, 25:15, 21:21, 20:19) palaužė pirmąją nesėkmę patyrusį Maskvos CSKA (4-1) klubą.

Mindaugas Kuzminskas per 17 minučių pelnė 8 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo vieną kamuolį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

Prieš prasidedant lemiamam kėliniui „Olympiakos“ pirmavo 4 taškais (64:60), o iki likus 6 minutėms Kevinas Punteris šį pranašumą padidino iki 6 taškų – 68:62.

Likus minutei ir 55 sekundėms Darrunas Hilliardas išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudos metimą, taip sumažindamas atsilikimą iki 4 taškų – 72:76.

Likus minutei ir 8 sekundėms žodį tarė Vassilis Spanoulis, kuris pataikė tolimą metimą bei padidino pranašumą 7 taškų – 79:72.

Brandonas Paulas dar pridėjo tris baudų metimus, Willas Cherry – vieną, o „Olympiakos“ šventė pergalę prieš Eurolygos lyderius.

Rungtynėse dirbo teisėjas iš Lietuvos – Gytis Vilius.

CSKA: Mike‘as Jamesas 22 (10/11 baud. met., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 19 (9/13 dvit.), Darrunas Hilliardas 17, Nikita Kurbanovas 7.

„Olympiakos“: Brandonas Paulas 20 (6 atk. kam.), Kevinas Punteris 16, Georgios Printezis 11 (5 atk. kam.), Willas Cherry 9, Vassilis Spanoulis (6 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas ir Augustine‘as Rubitas (7 atk. kam.) po 8.

Abc
Clyburnas už cask žaidžia. Pasitaisykit.
2019-10-30
+1
Clyburnas
su kryzminiais raisciais nutrauktais guli ligonineje nebent, cia kitas matomai.
lol
17min , 6 EFF. cia rimtai gerai isnaudojo laika? :D PZDC, kalbam apie pike esanti, pries 4 metus geriausia EL lengva krasta. Jis dominuot turejo, o ne but atsarginis atrabotkiu komandoj
2019-10-30
+3
Puiki taktinė Kemzūros pergalė.Buvo keli pralaimėjimai iš eilės,bet atsitiesta su kaupu,net prieš CSKA.Kuzia taip pat neblogai sužaidė,o Spanoulis įmetė turbūt svarbiausią tritaškį.Dar anksti jį nurašyti pasirodo.Džiugu,kad Kemzūra vėl laimėjo.