Buvusio „Ryto“ legionieriaus nesulaikęs „Chimki“ gavo antausį Belgrade

2019-10-31 22:04
Nuotr.: Crvena zvezda mts

Galingai Eurolygos sezoną pradėjusi Maskvos srities „Chimki“ (4-2) kiek netikėtai stabtelėjo Belgrade.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 78:90 (22:28, 19:22, 15:30, 20:12) nepasipriešino „Crvena Zvezda“ (2-4) krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė šiame sezone.

Puikiai pirmąją mačo dalį sužaidusi „Crvena Zvezda“ po dviejų kėlinių pirmavo 50:41, tačiau svečiai antrąją pusę pradėjo šiek tiek sėkmingiau.

10
17
7
3

Dairis Bertans pataikė tritaškį su pražanga, Devinas Bookeris realizavo baudų metimus ir „Chimki“ deficitas sumenko iki 5 taškų (47:52). Vis tik tuomet dar vieną spurtą surengė Serbijos ekipa.

Billy Baronas smeigė du tritaškius iš eilės, Charlesas Jenkinsas pridėjo dvitaškį, o „Crvena Zvezda“ laimėjo atkarpą 12:0 bei trečiojo kėlinio viduryje susikrovė itin solidų pranašumą – 66:47.

Apskritai, Belgrado ekipa trečiąjį ketvirtį laimėjo 30:15 ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdama 24 taškų persvarą (80:56). „Crvena Zvezda“ lemiamame kėlinyje užstrigo puolime, tačiau didesnių nemalonumų išvengti pavyko ir Serbijos klubas įsirašė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Billy Baronas per 19 minučių pelnė 17 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 2/5 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 5 baudas bei surinko 16 naudingumo balų.

Rungtynėse nebuvo apsieita ir be incidentų. Pačioje rungtynių pradžioje buvo išvarytas Branko Lažičius, kuris apsistumdė su Janiu Timma, bet teisėjai peržiūrėję epizodą nusprendė, jog diskvalifikacinės pražangos nusipelnė tik serbas. Tuo metu latviui buvo skirta nesportinė pražanga.

„Crvena Zvezda“: Borisa Simaničius 18 (4/7 trit.), Billy Baronas 17 (3/4 trit.), Stratos Perperoglou 15 (3/5 trit.), Jamesas Gistas 12 (3/6 dvit.), Lorenzo Brownas 10 (7 rez. perd.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 14 (3/7 dvit., 0/6 trit.), Devinas Bookeris 13 (3/4 trit.), Anthony Gillas 11 (11 atk. kam.).