Atėnų „Panathinaikos“ (3-3) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergale.

100%
3/3
75%
3/4

Graikijos ekipa namuose 86:70 (24:19, 18:19, 21:16, 23:16) patiesė vienus lygos lyderių Stambulo „Anadolu Efes“ (4-2) ekipą.

Šeimininkai atitrūko trečiojo kėlinio pabaigoje. Georgios Papagiannis pelnė du taškus, taiklų metimą pridėjo Tyrese‘as Rice‘as, Papagiannis surinko 4 taškus paeiliui, o „Pao“ spurtavo 12:0 bei prieš lemiamą ketvirtį įgijo 9 taškų persvarą – 63:54.

Ketvirtąjį kėlinį taip pat geriau pradėjo Atėnų klubas.  Rice‘as smeigė tritaškį, o Wesley Johnsonas pridėjo dvitaškį ir „Panathinaikos“ pranašumas pasiekė 13 taškų (68:55).

„Anadolu Efes“ buvo sumažinę deficitą iki 8 taškų, tačiau Rice‘as, likus maždaug 2,5 minutės, smeigė tritaškį, o prasidėjus paskutinei minutei realizavo 3 baudų metimus ir įtvirtino „Panathinaikos“ pergalę – 84:70.

Iš viso amerikietis pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Tyrese‘as Rice‘as 18 (3/4 trit.), Ioannis Papapetrou 14 (3/6 dvit.), Jimmeris Fredette‘as (3/5 trit.) ir Nickas Calathes (10 rez. perd.) po 11, Georgios Papagiannis 10.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 28 (5/10 dvit., 4/6 trit., 30 naud. bal.), Chrisas Singletonas 13 (11 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 11 (4/5 dvit., 1/9 trit.).