Spurtą be atsako surengusi CSKA sugrįžo į pergalių kelią

2019-11-01 20:55

Nuotr.: ITAR TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR TASS – Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje spurtavęs Maskvos CSKA (5-1) klubas penktadienio vakarą sugrįžo į pergalių kelią.

14
24
2
7

Rusijos sostinės ekipa Eurolygos susitikime išvykoje 87:70 (26:15, 22:22, 13:22, 26:11) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-4) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Ronas Bakeris pataikė du baudų metimus ir persvėrė rezultatą CSKA naudai (61:59), tačiau „Zenit“, lemiamame ketvirtyje sužaidusi vos 18 sekundžių, tarp komandų atstatė lygybę – 61:61.

Po šio epizodo 4 minutes trukusi sėkminga CSKA atkarpa buvo pažymėta spurtu 12:0 – Mike’as Jamesas pataikė tolimą metimą ir Rusijos klubas pirmavo 73:61.

Per likusį laiką CSKA vis tolo, o „Zenit“ nesugebėjo jų sustabdyti – po dar vienos sėkmingos 14:9 atkarpos Maskvos klubas šventė pergalę.

CSKA rungtynėse puikiai realizavo tolimus metimus, pataikydama 48,5 procentus (16/33 trit.) tritaškių. Tuo metu „Zenit“ komandoje tikslą pasiekė 42,9 procentai (6/14) metimų iš distancijos.

„Zenit“: Gustavo Ayonas 20 (10/14 dvit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Willas Thomasas 14, Austinas Hollinsas 13.

CSKA: Mike‘as Jamesas 16 (4/5 trit.), Johannesas Voigtmannas 14 (7 atk. kam., 24 naud. bal.), Darrunas Hilliardas ir Nikita Kurbanovas po 13.