Milano klubas su Gudaičiu pirmasis parbloškė „Barceloną“

2019-11-01 23:15
Nuotr.: SIPA – Scanpix

„Barcelonos“ (5-1) komanda Eurolygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Svetislavo Pešičiaus kariauna išvykoje 70:83 (20:15, 17:15, 21:22, 12:31) turėjo pripažinti Milano „AX Armani Exchange“ (5-1) pranašumą.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit.) atkovojo 6 kamuolius, perėmė du kamuolius, blokavo du metimus, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir pats dusyk prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Po trijų kėlinių „Barca“ dar pirmavo 58:52, bet paskutinį kėlinį pralaimėjo 19 taškų skirtumu.

Likus 100 sekundžių „Barcelonos“ deficitas tebuvo keturi taškai, bet Sergio Rodriguezas smeigė du tritaškius, Jeffas Brooksas pridėjo vieną tolimą metimą ir rungtynių likimas buvo nuspręstas.

„Barcelonos“ klubas Eurolygoje buvo laimėjęs visus penkis kartus, o Milano ekipa savo pergalių seriją pratęsė taip pat iki penkių.

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 17 (5/9 trit., 7 rez. perd.), Vladimiras Micovas 16 (8 atk. kam.), Luisas Scola 14 (9 atk. kam.), Amedeo Della Valle 8.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 15, Nikola Mirotičius 13, Kyle’as Kuricas 10, Malcolmas Delaney 9.