Rytų konferencijos finalo pakartojime – Giannio šėlsmas ir „Bucks“ pergalė

2019-11-03 07:52
Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix

Šiąnakt Milvokyje pirmą kartą nuo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos finalo susitiko „Bucks“ (4-2) bei Toronto „Raptors“ (4-2) ekipos.

Pergalę 115:105 (36:17, 30:33, 29:40, 20:15) šventė Giannio Antetokounmpo vedami „Bucks“ krepšininkai.

Antetokounmpo per 36 minutes pelnė 36 taškus (13/18 dvit., 1/2 trit., 7/10 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus bei 3 kartus suklydo.

36
49
8
4

„Bucks“ puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio triuškino svečius rezultatu 36:17. Vis tik per kitus du kėlinius atsigriebę „Raptors“ prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui deficitą nurėžė iki 5 taškų (90:95).

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Fredas VanVleetas smeigė tritaškį ir „Raptors“ atsilikimą sumažino iki 4 taškų – 103:107. Vis tik George‘as Hillas realizavo baudas, Antetokounmpo įkrovė iš viršaus, o Ericas Bledsoe pridėjo dvitaškį ir, likus 41,7 sekundės, šeimininkų persvara tapo dviženklė (113:103).

„Raptors“ gretose puikų pasirodymą surengė Kyle‘as Lowry, kuris pelnė 36 taškus (6/9 dvit., 5/9 trit., 9/9 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo metimą bei 6 kartus suklydo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 36 (13/18 dvit., 15 atk. kam., 8 rez. perd., 4 blk.), Ericas Bledsoe 14 (4/7 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Khrisas Middletonas (0/4 trit., 7 rez. perd.) ir Brookas Lopezas (3/7 trit.) po 11.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 36 (6/9 dvit., 5/9 trit., 6 kld.), Pascalis Siakamas 16 (5/13 dvit., 2/6 trit.), Fredas VanVleetas (0/5 dvit., 2/5 trit., 7 rez. perd.), Serge‘as Ibaka 11 (3/9 dvit., 4 blk.), Marcas Gasolis 10 (12 atk. kam.).