Visas rungtynes vargęs „Žalgiris“ pabaigoje palaužė „Juventus“

2019-11-03 16:20

Kol kas rimčiausio pasipriešinimo šį sezoną sulaukęs Kauno „Žalgiris“ (8-0) rungtynių pabaigoje išsigelbėjo ir tęsia dominavimą nacionalinėse pirmenybėse.

Fotogalerija

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime namuose 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ (2-5) krepšininkus.

Likus minutei ir 38 sekundėms Artūras Milaknis gavo galimybę atakuoti laisvas bei proga pasinaudojo – smeigė tritaškį ir „Žalgirį“ nuo varžovų atitolino per 5 taškus – 82:77.

Tą patį po pusės minutės padarė ir Lukas Lekavičius, padidinęs Kauno komandos pranašumą iki 8 taškų – 85:77.

Vėliau sekęs Mariaus Runkausko dvitaškis sumažino „Juventus“ deficitą iki 6 taškų (79:85). Zachas LeDay pataikė baudos metimą, o tuo pačiu, likus 10 sekundžių, atsakė ir Runkauskas.

Iki tol „Žalgiris“ prieš „Juventus“ vargo visų rungtynių metu.

Nors pirmajame ketvirtyje staigmeną pateikęs Runkauskas pataikė 3 iš 4 tolimų metimų ir surinko 10 taškų, po dešimties žaidimo minučių „Žalgiris“ pirmavo jau 7 taškais – 25:18.

Septintąją antrojo kėlinio minutę „Žalgiris“ pirmavo 37:29, tačiau tuomet „Juventus“ spurtavo 13:0 ir 10 klaidų per pirmąją pusę padariusį Kauno klubą pranoko 5 taškais – 42:37.

Po pertraukos žalgiriečiai sugrįžo su visiškai kitokia energija. Milaknis ir Thomasas Walkupas sviedė tritaškius, Martinas Gebenas prisidėjo baudos metimai ir „Žalgiris“ spurtavo 10:2, taip persverdamas rezultatą – 47:44.

Pirmojoje rungtynių pusėje vos 3 tolimus metimus pataikęs „Žalgiris“ trečiajame kėlinyje realizavo 5 iš 6 tritaškių ir pirmavo 6 taškais – 64:58.

Nors „Juventus“ lemiamą ketvirtį pradėjo spurtu 5:0, „Žalgiris“ greitai pabudo ir po Pauliaus Jankūno tritaškio atstatė 6 taškų pranašumą – 69:63.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Artūras Milaknis 11 (3/6 trit.), Martinas Gebenas (6 atk. kam.) ir Zachas LeDay‘us (10 atk. kam.) po 10, Edgaras Ulanovas 9, Paulius Jankūnas 8 (2/3 trit., 6 atk. kam.).

„Juventus“: Marius Runkauskas 22 (6/9 trit.), Bryantas Crawfordas 15 (9 rez. perd.), Vytautas Šulskis 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Gytis Radzevičius 9, Shannonas Scottas 8 (5 atk. kam.).

Reikia rezervo
dar papildymo gali but taip daznai po dvigubu savaiciu bus sunkiau zalgiris pernai ir vargo nusiteikimas
2019-11-03
+5
Ceska
o tai ko Ronaldo neleido? ar jis ne Juventuse losia?
2019-11-03
-9
asas
Koks skirtumas ar laimi ar gauna vapse px..sudu lyga Zalgiris 1 vieta laimetu net 8 baige neidomu vapse..neziurejau ir neziuresiu LKL
2019-11-03
-13
mod123
rytfaniai sedi cia matyt patys serga uz zalgiri, tik nemoka teigiamu emociju isreikst, tai reiskiasi izeidimais.
2019-11-03
+33
VaidasKLP
Kaip ir tikejausi, eurolygos parodijos teisejai padare savo darba...
2019-11-03
-4
Jonas
idomus sutapimas zalgiris zaide penkt su feneriu o snd feneris ir zalgiris iskovojo pergales identiskais rezultatais 86-80
2019-11-03
+7
Abdullah
Sveikinimai su pergale visa Lietuva! Dilmah ar uzdusi tu pagaliau?!? Loja kaip koks šuo, kol negauni eilinio spyrio i subine, o tada vel kaip šuo begi savo uodegyte tarp kojų laikydamas.
2019-11-03
+22
1944
Tegul loja. Kaip tik kai tokie gyvenimo pisuokliai kaip dilmah ar vaidas rasineja tai zmogus zinai kad jie stebi Zalgirio rungtynes, nervinasi ir gauna eiline pliucha☹
2019-11-03
-9
Abver
Bet tai kaip greitai raudonpadliniai uzsiciaupe😂 Atrodo dar buvo intriga, tik pyyst Milo trajakas dilmahui per skausmo perkreipta fizionomija, o paskui ir Lukas dar viena sere😂😂😂
2019-11-03
+30
Ir vel rytfaniams sugadintas savaitgalis:( Laikas butu prie to priprasti.
2019-11-03
+6
Tokios kovos ir reikėjo tikėtis.Žalgiriui tai trečios rungtynės per penkias dienas,tai nereik norėt,kad energingi bus.Gerai,kad tritaškiai antroj pusėj pakrito,kitaip būtų buvę ne kas.Nu,pagaliau galės vyrai pailsėt,dėkui už atiduotas jėgas ir pergalę,šaunuoliai.
2019-11-03
+40
Tarp kitko
O kokia provilegija naudojasi Rytas nežaisdamas šį savatgalį? O tuo tarpu Žalgiriui po dviejų Eurolygos rungtynių privalu per savaitę sužaisti trejas?
2019-11-03
+8
Dilmah
sveikinimai korupcijoje paskendusiems teisėjams, puikiai atidirbusiems per pertrauką iš žaliasnukių gautus pinigus!!! GĖDA LKL!!!