„Lakers“ vedliai – LeBronas, Davisas ir vėl sužibėjęs Howardas

2019-11-04 08:13

Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LeBronas Jamesas surinko trigubą dublį, Anthony Davisas ir Dwightas Howardas karaliavo po krepšiais, o Los Andželo „Lakers“ išvykoje 103:96 (26:25, 30:18, 21:29, 26:24) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (4-2).

14
26
13
2

LeBronas per 37 minutes įmetė 21 tašką (8/17 dvit., 0/6 trit., 5/10 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir suklydo penkis sykius.

Rezultatyviausiai žaidė Davisas, lygiai per 36 minutes įmetęs 25 taškus (9/18 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), atkovojęs 11 kamuolių ir blokavęs keturis metimus.

Tuo metu idealiai atakavęs (7/7 dvit.) Dwightas Howardas surinko 14 taškų, 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus ir du blokus.

13 sugriebtų kamuolių yra geriausias centro rezultatas šį sezoną.

„Turiu duoti energijos. Jamesas ir Davisas daugiausiai rūpinsis taškais, todėl mano darbas yra pašalinti visas klaidas. Turiu priversti varžovus atlikti sunkius metimus, duoti energijos. Mėgaujuosi tuo“, – kalbėjo Howardas, prieš sezoną, iki DeMarcuso Cousinso traumos, net nebuvęs „Lakers“ planuose.

„Visada, kai jis yra aikštėje, jis dėl mūsų padaro kažką labai svarbaus“, – apie Howardą pasisakė Davisas.

Howardas šį sezoną vidutiniškai pelno po 6,8 taško, atkovoja po 8,2 kamuolio ir blokuoja po 2,3 metimo.

„Spurs“: Dejounte Murray 18 (11 atk. kam.), Rudy Gay 16 (10 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Brynas Forbesas ir Derrickas White’as po 12.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (11 atk. kam., 4 bl.), LeBronas Jamesas 21 (11 atk. kam., 13 rez. perd.), Avery Bradley 16, Kentaviousas Caldwellas-Pope’as ir Dwightas Howardas (7/7 dvit., 13 atk. kam., 2 bl.) po 14.