Memfyje – penktasis Valančiūno dvigubas dublis ir rezultatyviausias „Grizzlies“ mačas

2019-11-07 06:22

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas užfiksavo jau penktąjį dvigubą dublį per septynerias rungtynes, o jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (2-5) įsirašė antrąją pergalę.

18
26
8
100%
4/4

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidę „Grizzlies“ namuose 137:121 (37:26, 35:38, 29:32, 36:25) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (4-3) ekipą.

Valančiūnas per 27 minutes pelnė 10 taškų (5/9 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir padarė 2 pražangas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Joshas Okogie pataikė dvitaškį ir „Timberwolves“ deficitas siekė viso labo 2 taškus (106:108). Vis tik Dillonas Brooksas pataikė iš toli, netrukus pridėjo dvitaškį, o po to dar vieną tritaškį bei vienas pats sukrovė „Grizzlies“ ekipai dviženklę persvarą – 120:110.

Per likusį laiką šeimininkai išlaikė mačo kontrolę savo rankose bei nutraukė trijų pralaimėjimų iš eilės seriją.

„Timberwolves“ nepadėjo ir po dviejų rungtynių diskvalifikacijos grįžęs Karlas Anthony-Townsas, kuris pelnė 25 taškus (5/8 dvit., 3/11 trit., 6/6 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei triskart suklydo.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 31 (5/7 trit.), Ja Morantas 26 (9/19 dvit., 8/10 baudos), Jae Crowderis (4/6 trit.) ir Brandonas Clarke‘as (7/7 dvit., 8 atk. kam.) po 18, Jonas Valančiūnas 10 (5/9 dvit., 14 atk. kam.).

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 30 (8/13 dvit., 3/8 trit.), Karlas-Anthony Townsas 25 (5/8 dvit., 3/11 trit., 13 atk. kam.), Jarettas Culveris 15 (7 rez. perd.), Robertas Covingtonas 13 (3/8 trit.), Treveonas Grahamas 10.