Puolime vėl nesulaikomai žaidęs Hardenas pasirūpino „Warriors“ sutriuškinimu

2019-11-07 07:14

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jamesas Hardenas, kaip ir įprasta, buvo sunkiai sulaikomas puolime, o jo vedama Hjustono „Rockets“ (5-3) patiesė NBA vicečempionus.

36
37
38%
6/16
77%
10/13

Teksaso ekipa namuose 129:112 (30:29, 33:23, 35:31, 31:29) pranoko „Golden State Warriors“ (2-6) ekipą.

Hardenas per 35 minutes pelnė 36 taškus (4/7 dvit., 6/16 trit., 10/13 baudos), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus bei 5 kartus suklydo.

„Rockets“ savo pergalę įtvirtino po ilgosios pertraukos. Danuelis House‘as pataikė iš toli, Russellas Westbrookas pridėjo baudos metimą, Hardenas smeigė tritaškį, o šeimininkai spurtavo 14:2 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 79:58.

Likus mažiau nei 4 minutėms, „Rockets“ dar pirmavo 122:100, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje „Warriors“ deficitą šiek tiek sušvelnino.

Šį mačą kur kas sėkmingiau sužaidė ir Westbrookas, kuris po rungtynių su Majamio „Heat“ pagarsėjo tuo, jog jo +/- rodiklis siekė -47. Šį kartą gynėjas šioje kategorijoje užfiksavo +40 rodiklį.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (4/7 dvit., 6/16 trit., 13 rez. perd.), P.J. Tuckeris 22 (4/8 trit., 11 atk. kam.), Clintas Capela 19 (9/14 dvit., 16 atk. kam.), Russellas Westbrookas 18 (7/15 dvit., 8 atk. kam.), Danuelis House‘as 17 (5/6 triit.), Austinas Riversas 12 (4/4 trit.).

„Warriors“: Alecas Burksas 28 (7/10 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.), Ericas Paschallis 19 (4/11 dvit.), Glennas Robinsonas 15 (3/6 trit., 11 atk. kam.), Damionas Lee (2/10 dvit., 1/4 trit.) ir Omari Spellmanas (6/6 dvit.) po 13.