Miškinienė buvo geriausia rungtynių žaidėja, o jos komanda Europos taurėje laimėjo

2019-11-08 03:06
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Laura Miškinienė buvo ne tik rezultatyviausia, bet ir naudingiausia rungtynių žaidėja, o jos atstovaujama komanda moterų Europos taurėje šventė pergalę.

Bydgoščiaus „Artego“ (4-0) ekipa, kuriai atstovauja lietuvė, ketvirtadienio vakarą išvykoje 76:50 (18:16, 17:14, 20:2, 21:18) nugalėjo Sepsio ACS (2-2) komandą.

Miškinienė per 33 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (9/16 dvit., 6/8 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, tačiau sykį suklydo ir taip surinko 27 naudingumo balus.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Starto penkete rungtynes pradėjusios lietuvės komanda stebuklingai sužaidė trečiąjį kėlinį, kuriame varžovėms leido įmesti vos 2 taškus, pačios surinko 20 ir taip net dešimčia kartų pranoko šeimininkes.

Po šios pergalės Bydgoščiaus komanda ir toliau išlieka pirmojoje E grupės turnyrinės lentelės vietoje. Tuo metu Sepsio klubas yra antras.

ACS: Shae Marie Kelley 15 (9 atk. kam.), Krisi Givens 12, Kristina Topuzovic 8.

„Artego“: Laura Miškinienė 24 (11 atk. kam., 27 naud. bal.), Kateryna Rymarenko 15, Elzbieta Miedzik 11 (8 rez. perd., 5 atk. kam.), Jennifer O'Neill ir Karolina Pobozy po 10.