Bogdanovičiaus tritaškis su sirena pražudė Giannio vedamus „Bucks“

2019-11-09 08:51

Nuotr.: USA Today-Sports
Nuotr. USA Today-Sports

Trileryje Jutos herojumi tapęs Bojanas Bogdanovičius išplėšė fantastišką „Jazz“ (6-3) ekipos pergalę.

33
24
100%
10/10
50%
5/10

Kroatas švystelėjo taiklų tritaškį su sirena, o jo vedama „Jazz“ namuose 103:100 (30:16, 25:19, 26:39, 22:26) patiesė Milvokio „Bucks“ (6-3).

Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės, Donovanas Mitchellas pataikė dvitaškį ir padidino „Jazz“ persvarą iki 8 taškų – 100:92.

Vis tik Ericas Bledsoe atliko du paeiliui sėkmingus reidus krepšio link, metimą iš po krepšio pridėjo Sterlingas Brownas ir „Bucks“ deficitas jau siekė viso labo 2 taškus (98:100). Likus 10,3 sekundės tas pats Bogdanovičius prametė tritaškį, o kamuolį atkovojęs Khrisas Middletonas išprovokavo pražangą, realizavo baudų metimus ir rezultatą išlygino – 100:100.

Rungtynių pabaiga buvo iš fantastikos srities. „Jazz“ savo atakai turėjo 8 sekundes, tačiau likus 2,3 sekundės, George‘as Hillas perėmė kamuolį, kurį perdavė Middletonui, tačiau šis, likus 1,3 sekundės, sužingsniavo.

Jutos ekipa paprašė minutės pertraukėlės, o lemiamoje atakoje Joe Inglesas rado atsilaisvinusį Bogdanovičių, kuris ir išplėšė pergalę.

Būtent kroatas buvo rezultatyviausias „Jazz“ krepšininkas ir pelnė 33 taškus (4/9 dvit., 5/10 trit., 10/10 baudos), atkovoojo 5 kamuolius bei tris kartus suklydo.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 33 (5/10 trit.), Mike‘as Conley 20 (5/9 trit.), Donovanas Mitchellas 19 (6/18 dvit., 8 kld.), Royce‘as O‘Nealas 11 (11 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (8/16 dvit., 2/6 trit., 13 atk. kam., 5 kld.), Khrisas Middletonas 26 (3/14 dvit., 5/8 trit., 11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 22 (7/14 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.)