Minesotoje – antras iš eilės pergalę nulėmęs Jokičiaus šūvis

2019-11-11 06:38
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix

Nikola Jokičiui iki geriausios sportinės formos dar trūksta, tačiau panašu, jog po truputį jis įsibėgėja.

Dėka dar vieno pergalingo serbo metimo Denverio „Nuggets“ (7-2) svečiuose per pratęsimą 100:98 (27:27, 22:24, 27:13, 14:26, 10:8) pranoko Minesotos „Timberwolves“ (5-4) klubą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 7 minutėms, Gary Harrisas smeigė tritaškį ir padidino „Nuggets“ pranašumą iki 16 taškų – 90:74. Nors tuo sunku ir patikėti, tačiau Denverio ekipa per beveik 7 minutes nebesugebėjo sukrapštyti nė taško.

13
16
12
60%
3/5

Tuo pasinaudoję šeimininkai kilo į lemiamą šturmą bei likusią kėlinio dalį laimėjo 16:0. Kertiniu momentu tapo Karlo-Anthony tritaškis, kuris, likus 42,4 sekundės, išlygino rezultatą – 90:90.

Vis tik pratęsimo metu sužibo Jokičiaus žvaigždė. Likus 2,2 sekundės, serbas pataikė sudėtingą dvitaškį per Townso rankas ir taip išplėšė savo ekipos pergalę.

Jokičius šiame mače iš viso pelnė 20 taškų (8/15 dvit., 1/7 trit., 1/3 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei užsidirbo 4 pražangas.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas (5/9 dvit., 3/14 trit., 16 atk. kam., 5 kld.) ir Andrew Wigginsas (9/16 dvit., 1/6 trit.) po 25, Joshas Okogie 17 (2/6 dvit., 2/6 trit., 7/11 baudos, 8 atk. kam.), Jarettas Culveris 10 (4/5 dvit., 0/4 trit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 20 (8/15 dvit., 1/7 trit., 7 rez. perd.),  Jamalas Murray 15 (3/12 dvit., 3/7 trit.), Paulas Millsapas 14 (4/8 dvit., 10 atk. kam.), Willas Bartonas (2/11 dvit., 12 atk. kam.) ir Gary Harrisas (5/11 dvit.) po 13.