Šakičiaus ir Dimšos vedamas „Lietkabelis“ iškovojo pirmąją pergalę Čempionų lygoje

2019-11-12 20:43
  • „Lietkabelis“ savo aikštėje 98:83 įveikė „Polski Cukier“

• Tai panevėžiečiams buvo pirmoji pergalė Čempionų lygoje šį sezoną

• Nugalėtojus į priekį vedė 32 taškus surinkęs Šakičius ir 19 pridėjęs Dimša

Panevėžio „Lietkabelis“ (1-4) penktajame FIBA Čempionų lygos ture iškovojo pirmąją pergalę turnyre.

Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštėje 98:83 (26:23, 24:22, 18:18, 30:20) palaužė Torunės „Polski Cukier“ (1-4) ekipą.

Po šios pergalės panevėžiečiai su Lenkijos klubu A grupėje dalinasi 7-8 vietas.

Šeimininkai pirmavo didžiąją mačo dalį, tačiau svečiai toli „Lietkabelio“ į priekį nepaleido ir ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki minimumo – 70:71.

Vis dėlto Željko Šakičiaus vedami panevėžiečiai nesutriko ir laimėję atkarpą 19:5 įgijo dviženklę persvarą (89:75), o po šio smūgio Lenkijos klubas nebeatsigavo.

Fantastiškai žaidęs Šakičius nugalėtojams per 34 minutes pelnė 32 taškus (5/9 dvit., 5/8 trit., 7/7 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų perėmė kamuolį ir surinko 33 naudingumo balus.

Kroatui puikiai talkino Tomas Dimša. Gynėjas aikštėje praleido 24 minutes ir per jas įmetė 19 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 2/4 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 32 (5/8 trit., 7/7 baud., 4 per. kam., 33 naud. bal.), Tomas Dimša 19 (6 rez. perd., 22 naud. bal.), Martynas Sajus 13, Paulius Valinskas 11, Margiris Normantas (6 rez. perd.) ir Gabrielius Maldūnas (8 atk. kam., 21 naud. bal.) po 10.

„Polski Cukier“: Chrisas Wrightas 21 (6 rez. perd.), Alade Aminu 14 (5 rez. perd.), Aaronas Celas ir Keithas Hornsby po 12, Kyle'as Weaveris 11 (5 rez. perd.).