Idealiai atakavusio Micičiaus vedama „Anadolu efes“ vos neprisižaidė su debiutantais

2019-11-14 21:54
Nuotr.: Imago Sport – Scanpix

Stambulo „Anadolu efes“ (6-2) ekipa iškovojo sunkią pergalę Eurolygoje. Itin prastai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Ergino Atamano auklėtiniai namuose 90:88 (21:14, 21:16, 27:20, 21:38) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-6) ekipą.

„Anadolu efes“ krepšininkai po trijų kėlinių pirmavo 69:50 ir atrodė, jog ketvirtasis bus tik formalumas, tačiau „Zenit“ surengė įspūdingą sugrįžimą į rungtynes.

Austinas Hollinas pataikė tritaškį, Antonas Puškovas ir Gustavo Ayonas pataikė po dvitaškį, Antonas Puškovas pelnė dar 6 taškus iš eilės, o Ayono dvitaškis „Zenit“ priartino iki 9 taškų (67:76).

24
31
6
100%
7/7

Nors Stambulo klubas stabilizavo situaciją ir arčiau varžovų neprisileido, Joano Plazos auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pabaigoje ėmė dar labiau artėti, kai likus rungtyniauti dvi minutes Hollinsas smeigė tritaškį, Ayonas sumetė baudas, o dar vienas taiklus Hollinso šūvis sumažino atsilikimą iki 83:85.

Visgi likus rungtyniauti 14 sekundžių Tiboras Pleissas pelnė dvitaškį su pražanga, pataikė baudą, o netrukus pražanga stabdytas Vasilije Micičius nuo baudų metimų linijos taip pat neklydo.

Antonas Ponkrašovas dar pataikė tritaškį, bet laiko jau nebeliko ir šeimininkai šventė šeštąją pergalę Senojo žemyno pirmenybėse.

Naudingiausiai šiose rungtynėse žaidė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius, kuris per 31 aikštelėje praleistą minutę pelnė 24 taškus (4/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir iš viso surinko 31 naudingumo balą.

Jam puikiai talkino Shane'as Larkinas, kurio sąskaitoje 22 taškai, 4 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Anadolu efes“: Vasilije Micičius 24 (7 rez. perd.), Shane'as Larkinas 22 (5 rez. perd.), Sertačas Sanli ir Tiboras Pleissas po 13.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 26 (7/11 trit.), Gustavo Ayonas 21 (4 rez. perd., 4 kld.), Antonas Puškovas 12, Mateušas Ponitka 6 (6 atk. kam.).