Sunkus Motiejūno mačas: pagal klaidas beveik pavijo varžovų komandą

2019-11-21 16:25
Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Donatas Motiejūnas vienas pats suklydo beveik tiek pat kartų, kiek visa varžovų ekipa, o lietuvio ginama Šanchajaus „Sharks“ (4-4) Kinijos lygos mače namie 102:115 (24:37, 26:29, 27:28, 25:21) nusileido Hangdžou „Lions“ (6-1).

Motiejūnas per 32 minutes pelnė 15 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet 9 kartus suklydo ir prasižengė keturis kartus.

Palyginimui, visa „Lions“ ekipa suklydo vos vieną kartą daugiau nei lietuvis.

Aaron Jackson

Aaron  Jackson
Pozicija: SG
Amžius: 33
Ūgis: 193 cm
Gimimo vieta: JAV

Šanchajaus komanda iš viso suklydo 21 kartą. Be Motiejūno dažniausiai klydo 5 kamuolius praradęs Dongas Hanlinas.

„Sharks“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Jamesas Nunnally, kuris per 39 minutes pelnė 37 taškus (8/18 dvit., 5/7 trit., 6/7 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Lions“ ekipoje Kennethas Fariedas surinko 26 taškus ir 14 atkovotų kamuolių, Aaronas Jacksonas pelnė 19 taškų ir išdalijo 14 rezultatyvių perdavimų.

Motiejūnas klubas lygoje po aštuonerių rungtynių dalijasi 7-8 vietomis.