Pro šalį tritaškius svaidžiusiam Melo pergalės teks palaukti – „Blazers“ vėl pralaimėjo

2019-11-24 08:07
Nuotr.: AP-Scanix

Carmelo Anthony vis dar ieško geriausios savo sportinės formos, o „Blazers“ (5-12) negelbėjo ir į rikiuotę grįžęs Damianas Lillardas.

Terry Stottso auklėtiniai svečiuose 104:110 (19:19, 23:30, 27:27, 35:34) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (5-11) ekipai bei patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą paeiliui.

Anthony per 35 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/8 trit., 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

28
30
83%
10/12
100%
6/6

Rungtynių pabaigoje Lillardo vedami „Blazers“ kilo į paskutinį šturmą. Portlando ekipos lyderis surinko 5 taškus paeiliui bei, likus kiek mažiau nei 4 minutėms, sumažino komandos deficitą iki 5 taškų – 95:100.

Vis tik Tristanas Thompsonas pataikė puskablį, o prieš prasidedant paskutinei minutei įkrovė iš viršaus bei įtvirtino „Cavaliers“ pergalę – 106:97.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 28 (6/6 trit., 10/12 baudos), Tristanas Thompsonas 25 (9/17 dvit., 9 atk. kam.), Collinas Sextonas 19 (7/13 dvit.), Larry Nance‘as 11 (12 atk. kam.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 23 (3/11 dvit., 4/9 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), C.J. McCollumas 20 (6/12 dvit., 2/7 trit.), Anfernee Simonsas, Carmelo Anthony (5/7 dvit., 0/8 trit.) ir Rodney Hoodas (4/6 dvit.) po 11.