KMT ketvirtfinalis startavo „Neptūno“ pergale ir dviem 32 taškų pasirodymais

2019-11-27 20:57

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmose Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynėse įgijo 3 taškų pranašumą.

Tomo Rinkevičiaus vadovaujama kariauna išvykoje 92:89 (23:29, 28:28, 21:21, 14:17) įveikė Alytaus „Sintek-Dzūkiją“.

Antrosios šios poros ketvirtfinalio rungtynės įvyks kitų metų vasario 11-ąją. Į finalo ketvertą pateks komanda, po dviejų mačų turėsianti geresnį įmestų ir praleistų taškų balansą.

32
31
55%
6/11
2

„Tie trys taškai visiškai nieko nereiškia. Klaipėdoje bus nauja kova. Tikriausiai nieko nereikštų ir 10 taškų. Visa kova bus Klaipėdoje, ten bus pagrindinis mūšis“, – po rungtynių kalbėjo Tomas Rinkevičius.

Pirmoje mačo pusėje nesustabdomai žaidė Gytis Masiulis, kuris realizavo 4 tritaškius iš 5 ir jau turėjo 22 taškus. Po ilgosios pertraukos puolėjas surinko dar 8 taškus.

Iš viso Masiulis per 26 minutes pelnė 32 taškus (3/6 dvit., 6/11 trit., 8/8 baudos) ir atkovojo 4 kamuolius.

Tiek pat taškų surinko ir alytiškių legionierius Chauncey Collinsas (6/9 dvit., 6/12 trit., 2/6 baudos).

32 taškai – antras geriausias rezultatas KMT istorijoje. Rekordas priklauso Laurynui Biručiui, kuris prieš beveik dvejus metus dar žaisdamas „Šiauliuose“ rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ įmetė 35 taškus.

„Neptūnas“ rungtynių pradžioje įspūdingai pataikė iš toli. Per pirmąsias 15 rungtynių minučių tikslą pasiekė visi 10 „Neptūno“ tritaškių. Tuomet tris tritaškius buvo pataikęs Gytis Masiulis, po du – Žygimantas Janavičius ir Tomas Delininkaitis.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Neptūnas“ pirmavo 11 taškų pranašumu (72:61), bet „Dzūkija“ spurtavo 9:0 ir priartėjo iki 70:72.

Ketvirtajame ketvirtyje „Neptūnas“ turėjo aštuonių taškų pranašumą, bet iki mačo pabaigos likus trims minutėms rezultatas jau buvo lygus 82:82.

Per paskutines rungtynių minutes „Neptūnas“ įgijo 3 taškų persvarą.

„Sintek-Dzūkija“: Chauncey Collinsas 32 (6/9 dvit., 6/13 trit.), Adrianas Bowie, Artūras Jomantas (6 atk. kam.) ir Egidijus Dimša po 12, Mindaugas Sušinskas 10.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 32 (6/11 trit., 8/8 baudos), Tadas Sedekerskis 11, Žygimantas Janavičius 10 (9 rez. perd.), Andre Williamsonas 8.