Antetokounmpo įrašė „Bucks“ klubą į elitinę kompaniją, Brazdeikis gerino sezono rekordus

2019-12-03 06:46
Nuotr.: USA Today-Scanpix

Giannis Antetokounmpo rinko po daugiau nei tašką per minutę, o jo vedama Milvokio „Bucks“ (18-3) pratęsė pergalių seriją.

„Bucks“ namuose 132:88 (33:15, 39:30, 28:17, 32:26) nušlavė Niujorko „Knicks“ (4-17) ir įsirašė jau 12-ąją pergalę iš eilės.

Milvokio ekipai tai taip pat buvo antroji pergalė iš eilės didesne nei 40 taškų persvara. Iki šiol tokį pasiekimą buvo užfiksavusios viso labo keturios komandos: Dalaso „Mavericks“ (2019-2020 m. sezone), Niujorko „Knicks“ (1993-1994 m.), Sakramento „Kings“ (1992-1993 m.) bei Finikso „Suns“ (1988-1989 m.).

29
33
15
70%
7/10

„Bucks“ visus reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje, kuri laimėjo sutriuškindami „Knicks“ 33:15. Būtent pačioje rungtynių pradžioje įspūdingu dėjimu pasižymėjo ir „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo.

Iš viso graikas per 22 minutes pelnė 29 taškus (7/10 dvit., 3/4 trit., 6/11 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Rekordinį skaičių minučių „Knicks“ gretose gavo Ignas Brazdeikis. Lietuvis per 18 minučių pelnė 6 taškus (1/4 dvit., 1/5 trit., 1/2 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (7/10 dvit., 3/4 trit., 15 atk. kam.), D.J. Wilsonas 19 (5/5 dvit., 3/4 trit.), Khrisas Middletonas 16 (7 atk. kam.), George‘as Hillas 14 (3/4 trit.), Donte DiVincenzo 11, Thanasis Antetokounmpo 10.

„Knicks“: Julius Randle‘as 19 (5/11 dvit.), Damyenas Dotsonas 15 (2/7 trit.), Allonzo Trieris 10.