Dulkio baudos paskutinėmis sekundėmis padėjo BAXI švęsti pergalę

2019-12-04 00:11
Nuotr.: fiba.basketball

Nors Deividui Dulkiui klaikiai sekėsi atakuoti krepšį, jo baudos padėjo BAXI (5-2) ekipai švęsti pergalę.

Lietuvio klubas išvykoje 74:73 (17:18, 15:19, 22:17, 20:19) nugalėjo Sasario „Dinamo“ (5-2) krepšininkus.

Po netaiklaus „Dinamo“ gynėjo Curtiso Jerrellso tritaškio Dulkys atkovojo kamuolį ir prieš jį prasižengė Michele Vitalis.

Dulkys, likus 3 sekundėms, stojo mesti baudų metimų, abu juos realizavo ir padidino BAXI pranašumą iki 3 taškų – 74:71.

Po minutės pertraukėlės sugrįžę „Dinamo“ krepšininkai bandė išlyginti rezultatą – Dyshawnas Pierre nepataikė iš toli, o su rungtynių sirena kamuolį pataisęs Vitalis sumažino atstumą tarp komandų iki minimalaus.

Dulkys per 24 minutes surinko 4 taškus (1/6 dvit., 0/7 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei užfiksavo vieną naudingumo balą.

Tuo metu „Dinamo“ gretose rungtyniaujančiam lietuviui Pauliui Sorokui per 5 minutes taškų pelnyti nepavyko

„Dinamo“: Dwayne'as Evansas 24, Dyshawnas Pierre'as 11, Curtisas Jerrellsas 10.

BAXI: Ryanas Toolsonas 24, Juanas Pablo Vaulet ir Davidas Kravishas po 12.