Griffino provokuotas Antetokounmpo atsakė galingu žaidimu

2019-12-05 08:15
Nuotr.: AFP – Scanpix

Milvokio „Bucks“ (19-3) komanda NBA čempionate toliau šluoja varžovus sau iš po kelio. Karščiausia lygos ekipa šįkart Detroite 127:103 (22:24, 37:24, 33:24, 35:31) nepasigailėjo vietos „Pistons“ (8-14) ir laimėjo 13-ą kartą paeiliui.

Ilgesnę pergalių seriją „Bucks“ istorijoje yra fiksavusi tik du sykius: 1972-1973 m. sezono pabaigoje ir 1973-1974 m. sezono pradžioje, kai buvo laimėta 16 kartų iš eilės.

Aistrų netrūkusiame mače teisėjai skyrė šešias technines pražangas, kai skirtingais momentais abiejų komandų krepšininkai pasileido į žodžių karą.

Pirmasis susidūrimas tarp Giannio Antetokounmpo ir Blake'o Griffino įvyko dar antrajame ketvirtyje, tačiau situacija paaštrėjo trečiajame kėlinyje.

Dviejų varžovų užspaustas graikas išprovokavo pražangą, o paskui, kaip matyti iš vaizdo pakartojimo, Griffinui stumtelėjus keliu, parkrito ant parketo.

Prie viso to, „Pistons“ centras perlipo Antetokounmpo, kuris nuleidęs galvą tramdė emocijas sėdėdamas ant grindinio. Tuo metu savąjį bičiulį užstojo Khrisas Middletonas, karštai ėmęs laidyti žodžius Griffino adresu.

Galingai rungtyniavęs Antetokounmpo varžovams atseikėjo 35 taškus (8/13 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Bucks“ į priekį atitrūko antrajame kėlinyje, kuomet laimėjo atkarpą 13:2 ir pirmavo 57:39.

Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai buvo priartėję per 11 taškų, tačiau per likusius du kėlinius „Pistons“ grėsmingiau kibti į atlapus varžovams nebesugebėjo.

Tiesa, pirmajame ketvirtyje Antetokounmpo pateko į Drummondo „plakatą“, kai pastarasis įsibėgėjo ir viena ranka sugrūdo kamuolį į krepšį per praėjusio sezono MVP.

„Pistons“: Andre Drummondas 23 (14 atk. kam.), Langstonas Galloway 20, Blake'as Griffinas 16 (4/17 metimai, 10 atk. kam.), Derrickas Rose'as 14 (6/15 metimai).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (9 atk. kam., 4/8 trit.), Khrisas Middletonas 17 (8 atk. kam.), Ericas Bledsoe 13 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Ersanas Ilyasova 10.