Mačo pabaigoje problemų prisidariusios „Pieno žvaigždės“ išvargo pergalę Alytuje

2019-12-08 18:08
Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai laisvas paskutinę rungtynių sekundę prametė iš vidutinio nuotolio.

Pasvaliečiai 75:74 palaužė Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ krepšininkus bei įsitvirtino septintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Abi ekipos pirmoje rungtynių dalyje iš toli atakavo tragiškai. Alytiškiai realizavo 1 tritaškį iš 9 (11 proc.), kai svečiai iš Pasvalio pataikė vos 2 tritaškius iš 18 (11 proc.). Vis dėlto, po pirmosios rungtynių dalies „Pieno žvaigždės“ turėjo minimalų pranašumą – 32:33.

Daugiausia pataiko: Paulius Petrilevičius

Prieš lemiamą ketvirtį nė vienai ekipai nepavyko susikurti apčiuopiamos persvaros ir po trijų ketvirčių priekyje vis dar buvo pasvaliečiai – 54:50. Vis dėlto, „Pieno žvaigždės“ nutolo nuo varžovų lemiamo ketvirčio metu ir įgijo aštuonių taškų persvarą (58:50).

Nors alytiškiai dar bandė varžovus prisivyti, „Pieno žvaigždės“ likus žaisti daugiau negu tris minutes jau turėjo ir 11 taškų pranašumą – 75:64.

Aikštės šeimininkai ir tada ginklų nesudėjo ir po spurto 10:0 priartėjo prie varžovų (74:75). Vis dėlto, su sirena patogų metimą išmetęs A. Bowie laisvas iš vidutinio nuotolio nepataikė ir pergalę įsirašė pasvaliečiai.

Susitikimo dėl peties traumos neužbaigė vienas alytiškių lyderių Mindaugas Sušinskas. Puolėjas susižeidė petį rungtynių pabaigoje.