Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje žaidęs Micičius nukalė dramatišką „Anadolu Efes“ pergalę

2019-12-09 20:51
Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Pirmuosius tris kėlinius tylėjęs Vasilije Micičius pabudo tuomet, kai jo komandai to reikėjo labiausiai.

Buvęs žalgirietis per ketvirtąjį kėlinį pelnė 15 taškų, o jo atstovaujamas Stambulo „Anadolu Efes“ (10-1) svečiuose 88:84 (27:14, 17:16, 16:31, 28:23) palaužė Afyono „Belediye“ (3-8) krepšininkus.

Iš viso Micičius per 29 minutes įmetė 22 taškus (3/4 dvit., 4/9 trit., 4/5 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, 4 kartus suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

GM: 12

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei 3 minutėms, Micičius pataikė iš toli, Tiboras Pleissas pridėjo dvitaškį, Alecas Petersas realizavo baudas, o serbas smeigė dar vieną tolimą metimą bei po laimėtos 10:6 atkarpos svečiai atitrūko saugia persvara – 88:82.

Už Micičių rezultatyviau žaidė tik Rodrigue‘as Beaubois. Gynėjas pelnė 31 tašką (6/6 dvit., 6/8 trit., 1/2 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 4 kartus suklydo bei surinko 29 naudingumo balus. Beaubois jau po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 28 taškus.

„Anadolu Efes“ lyderis Shane‘as Larkinas šiam susitikimui registruotas nebuvo.

„Belediye“: Peytonas Aldridge‘as 20 (4/5 dvit., 3/5 trit.), Corey Davisas 17 (5/6 trit.), Talibas Zanna 13 (5/10 dvit.), Gregoras Hrovatas 11 (2/8 dvit., 1/4 trit.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beaubois 31 (6/6 dvit., 6/8 trit.), Vasilije Micičius 22 (3/4 dvit., 4/9 trit.), Tiboras Pleissas 14 (7/12 dvit., 12 atk. kam., 7 kld.).