Tolimas Bjelicos šūvis su sirena išplėšė „Kings“ pergalę Hjustone

Nemanja Bjelica šiąnakt tapo Sakramento „Kings“ (10-13) herojumi.

24
100%
8/8
2

Pergalingas serbo metimas su sirena lėmė, jog „Kings“ svečiuose 119:118 (32:28, 27:36, 35:29, 25:25) patiesė Hjustono „Rockets“ (15-8) ekipą.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Harrisonas Barnesas ir Russellas Westbrookas apsikeitė tritaškiais ir rezultatas buvo lygus (113:113).

Likus 22,7 sekundės dar vieną tolimą metimą pataikė Benas McLemore‘as bei persverė rezultatą „Rockets“ naudai. Vis tik „Kings“ skolingi neliko ir, likus 8 sekundėms, savuoju tolimu metimu atsakė Buddy Hieldas.

Vis tik tuomet Russellas Westbrookas atliko reidą į baudos aikštelę bei dar kartą persvėrė rezultatą, Sakramento ekipai palikdamas 1 sekundę – 118:116.

Vis tik Bjelicai to pakako. „Kings“ paprašė minutės pertraukėlės, Cory Josephas iš už šoninės linijos išmetė kamuolį serbui, kuris paleido tolimą metimą ir kamuolys skrodė tinklelį, taip išplėšdamas „Kings“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Hieldas pelnė 26 taškus (4/6 dvit., 6/13 trit.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

Tuo metu „Rockets“ ekipoje puikų pasirodymą surengė Westbrookas, kuris įmetė 34 taškus (11/13 dvit., 2/4 trit., 6/7 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3, perėmė 2 bei prarado 6 kamuolius.

„Rockets“: Russellas Westbrookas 34 (11/13 dvit., 8 rez. perd.), Jamesas Hardenas 27 (5/9 dvit., 3/10 trit., 10 rez. perd.), Clintas Capela 13 (5/6 dvit., 17 atk. kam.), Benas McLemore‘as 12 (4/13 trit.), Danuelis House‘as (3/10 trit.) ir Gary Clarkas po 11, P.J. Tuckeris 10 (2/7 trit.).

„Kings“: Buddy Hieldas 26 (6/13 trit.), Harrisonas Barnesas 19 (3/7 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Nemanja Bjelica 17 (3/7 trit.), Richardas Holmesas 16 (8 atk. kam., 4 per. kam.), Cory Josephas 14 (3/5 trit.), Bogdanas Bogdanovičius 13 (3/6 trit.).