Įspūdingai ketvirtajame kėlinyje žaidęs Rose‘as išplėšė „Pistons“ pergalę metimu su sirena

2019-12-10 06:57
Nuotr.: AP-Scanpix

Ketvirtajame kėlinyje sužvėrėjęs Derrickas Rose’as pasirūpino, jog Detroito „Pistons“ (10-14) išvažiuotų su pergale.

Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose 105:103 (25:29, 22:24, 34:21, 24:29) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-18) ekipą ir pasiekė antrąją pergalę paeiliui.

Rose‘as vien per ketvirtąjį surinko 17, o iš viso pelnė 21 tašką (8/14 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą bei 2 kartus suklydo.

21
21
7
57%
8/14

Iki mačo pabaigos likus 1 minutei, savąjį dvitaškį pataikė Brandonas Ingramas, kuris išvedė šeimininkus į priekį – 103:101. Vis tik tuomet darbo ėmėsi Rose‘as.

Likus 38,7 sekundės „Pistons“ gynėjas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir rezultatą išlygino. Tuomet „Pelicans“ nesugebėjo sukurti atakos per 24 sekundes ir svečių lemiamam išpuoliui buvo likusios 14,7 sekundės.

Rose‘as buvo paliktas vienas prieš Jrue Holiday bei išmetė nelengvą dvitaškį, kuris skrodė tinklelį ir taip nulėmė „Pistons“ pergalę.

„Pelicans“ ekipoje puikiai pasirodęs Ingramas pelnė 31 tašką (7/12 dvit., 4/9 trit., 5/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (7/12 dvit., 4/9 trit.), Jrue Holiday 20 (10/18 dvit.), Jaxsonas Hayesas 13, Joshas Hartas 12 (2/10 trit.).

„Pistons“: Derrickas Rose‘as 21 (8/14 dvit., 7 rez. perd.), Langstonas Galloway 16 (4/8 trit.), Luke‘as Kennardas 14 (1/6 trit.), Andre Drummondas 13 (4/11 dvit., 10 atk. kam.).