„Umana Reyer“ pergalė įtvirtino „Ryto“ patekimą į Europos taurės „Top 16“ etapą

2019-12-10 22:52

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Vilniaus „Rytas“ pateko į Europos taurės „Top 16“ etapą – tokį faktą galima deklaruoti po to, kai Venecijos ir Limožo komandų akistatoje pergalę šventė italai.

16
21
7
100%
4/4

B grupės lyderė „Umana Reyer“ (7-2) trečiadienį namuose 78:71 (11:15, 26:14, 26:20, 15:22) nugalėjo CSP (2-7) krepšininkus ir atvėrė kelią Vilniaus komandai žengti į kitą etapą.

Po pirmojo kėlinio 4 taškais (11:15) atsilikę Italijos klubo krepšininkai antrajame ketvirtyje įjungė aukštesnę pavarą ir po Bruno Cerella tolimo metimo pirmavo jau 8 taškais – 37:29.

Po Michaelo Bramoso tritaškio trečiojo ketvirčio pabaigoje „Umana Reyer“ turėjo jau 16 taškų (63:47) persvarą, bet į lemiamą ketvirtį nusikėlė su 14 taškų pranašumu – 63:49.

Likus minutei ir 28 sekundėms Paulas Stollas pataikė tolimą metimą ir CSP prie varžovų priartėjo jau 5 taškų atstumu – 65:70.

Tuomet Jeremy Chappellas ir Brianas Conklinas apsikeitė taikliais dvitaškiais, Andrea De Nicolao pataikė dvi baudas, Paulas Stollas sužaidė „2+1“ situacijoje, o Arielis Filloy pridėjo du baudų metimus – „Umana Reyer“ pirmavo 6 taškais.

Likus 16 sekundžių Stollas dar pridėjo baudos metimą, Mitchellis Wattas realizavo dvi baudas, o Venecijos klubas šventė pergalę.

Lietuvis Ovidijus Varanauskas šiai dvikovai registruotas nebuvo.

CSP: Brianas Conklinas 19, Paulas Stollas 15, Jerry Boutsiele 8, Anthony Brownas ir Hugo Invernizzi po 7.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 14, Michaelas Bramosas 13, Arielis Filloy'us 10, Andrea De Nicolao 9.

LukasZAL
Dabar beliko sulaukti Lokomotyvo klounados pralaimejimo paskutineme ture Bursai isvykoje
2019-12-10
+7
ypac kuze laukia loko pralaimejimo, maziau reiks rungtyniu zaist - daugiau poilsio