Kennardo tritaškių ir Rose'o dvigubo dublio stumtas „Pistons“ nukovė „Rockets“

2019-12-15 09:53
Nuotr.: AP – Scanpix

Luke‘o Kennardo ir Derricko Rose‘o vedamas „Pistons“ (11-15) klubas šventė pergalę prieš geriausio Vakarų konferencijos penketuko komandą.

Detroito ekipa sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 115:107 (30:32, 32:20, 26:23, 27:32) nugalėjo Jameso Hardeno vedamą Hjustono „Rockets“ (17-9) komandą.

Kennardas buvo rezultatyviausias „Pistons“ krepšininkas, per 34 minutes pelnęs 22 taškus (2/6 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud. met.), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

16
26
4
67%
4/6

Tuo metu Rose‘as surinko dvigubą dublį – per 27 minutes įmetė 20 taškų (10/17 dvit., 0/4 trit.), išdalijos 12 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 4 kamuolius.

10 iš 20 savo taškų Rose'as surinko lemiamame rungtynių ketvirtyje.

Rezultatyviausiu rungtynių krepšininku buvusiam Hardenui nepavyko atvesti „Rockets“ į pergalę. Krepšininkas pelnė 39 taškus (10/20 dvit., 4/13 trit., 7/8 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

Abi komandos per paskutinius penkis mačus laimėjo po tris kartus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 39 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Chrisas Clemonsas 17 (5/11 trit.), Austinas Riversas 14, Benas McLemore'as 13, Clintas Capela 12 (19 atk. kam.), Danuelis House‘as 9 (7 atk. kam.).

„Pistons“: Luke'as Kennardas 22 (4/7 trit., 7 atk. kam.), Derrickas Rose'as 20 (12 rez. perd.), Bruce'as Brownas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Tony Snellas (5 atk. kam.) ir Markieffas Morrisas (8 atk. kam.) po 15, Christianas Woodas 11 (12 atk. kam.), Langstonas Galloway 10.