10 krepšininkų registravusi „Maccabi“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

2019-12-17 21:34
Nuotr.: Zuma Press – Scanpix

Tel Avivo „Maccabi“ (10-4) krepšininkai Eurolygoje iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Izraelio klubas antradienio vakarą išvykoje 82:71 (21:21, 10:9, 28:12, 23:29) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-11) komandą.

Po trijų kėlinių „Maccabi“ turėjo net 17 taškų (59:42) persvarą, tačiau lemiamame ketvirtyje šiek tiek sustojo ir varžovams, per pirmuosius tris kėlinius įmetusius 42 taškus, leido pelnyti 29.

15
19
5
83%
5/6

Nors ant „Zenit“ atsarginių žaidėjų suolelio standartiškai sėdėjo 12 krepšininkų, „Maccabi“ komandoje buvo registruoti tik 10 žaidėjų, iš kurių 8 pelnė taškus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Tyleris Dorsey, per 23 minutes pelnęs 17 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud. met.) ir surinkęs 16 naudingumo balų.

„Zenit“: Willas Thomasas 15, Gustavo Ayonas 14, Timas Abromaitis 10, Dmitrijus Chvostovas 9.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 17, Othello Hunteris 15, Elijah Bryantas 12, Angelo Caloiaro ir Yovelis Zoosmanas po 9.