Tritaškiais prapliupęs Dentmonas liko per žingsnį nuo „Neptūno“ snaiperio rekordo

2019-12-18 09:48
Nuotr.: FIBA

Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius 34-erių 183 cm ūgio Justinas Dentmonas užfiksavo neeilinį pasirodymą FIBA Čempionų lygoje. Po Ortezo „Elan Bearnais“ ekipai atstovaujantis amerikietis surengė tritaškių šou, bet jo ekipa svečiuose 86:93 nusileido Vechtos RASTA.

Dentmonas per 33 minutes pataikė net 9 tritaškius iš užfiksavo naują šio sezono FIBA Čempionų lygos rekordą. Tam jam prireikė 14 tolimų šūvių.

Atletas pelnė 35 taškus (4/7 dvit., 9/14 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė vieną kamuolį.

27
23
60%
6/10
100%
3/3

Iki Čempionų lygos rekordo jam pritrūko vieno tritaškio. Jį 2016 metų gruodžio mėnesį užfiksavo Klaipėdos „Neptūno“ legionierius Jimmy Baronas, pataikęs 10 tritaškių iš 15.

Krepšininkas tritaškį smeigė su antrojo kėlinio sirena, o tai tuomet buvo jau septintas jo tolimas šūvis.

Dentmono pasirodymas:

Tai buvo geriausios amerikiečio sezono rungtynės. Prieš tai jis daugiausiai buvo surinkęs 24 taškus. Snaiperis visose penkeriose rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių, o su 22,6 taško vidurkiu jis yra rezultatyviausias Čempionų lygoje.