Galingas Porzingio dvigubas dublis nukalė triuškinamą „Mavs“ pergalę prieš „76ers“

2019-12-21 07:48
Nuotr.: AP-Scanpix

Kristaps Porzingis demonstruoja vis geresnę sportinę formą, o Dalaso „Mavericks“ (19-9) net ir praradę Luka Dončičių toliau skina pergales.

Latvio vedami „Mavericks“ išvykoje 117:98 (35:28, 28:29, 25:20, 29:21) sutriuškino Filadelfijos „76ers“ (20-10) ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Porzingis per 37 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 18 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus bei 2 sykius suklydo.

22
30
3
18

„Mavericks“ visus reikalus išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Timas Hardaway atseikėjo tritaškį, Delonas Wrightas pataikė iš po krepšio, Porzingis pridėjo savo dvitaškį ir likus 5 minutėms, svečiai įgijo dviženklę persvarą – 101:89.

Neilgai trukus Hardaway smeigė dar vieną tolimą metimą, Jalenas Brunsonas pridėjo dvitaškį, o Dorianas Finney-Smithas realizavo baudas ir mačo nugalėtojas klausimų nebekėlė – 109:93.

„76ers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir įspūdingas Joelio Embiido pasirodymas. Kamerūnietis pelnė 33 taškus (9/17 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudos), atkovojo 17 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei kartą suklydo.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (9/17 dvit., 3/7 trit., 17 atk. kam.), Benas Simmonsas 12 (4/10 dvit., 8 rez. perd.), Joshas Richardsonas 10.

„Mavericks“: Timas Hardaway 27 (7/11 trit.), Kristaps Porzingis 22 (8/12 dvit., 18 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas, Jalenas Brunsonas (5/7 dvit.) ir Sethas Curry po 11, Maxi Kleberis 10.