„Grizzlies“ sutriuškinimo fone – galingas Valančiūno sugrįžimas

2019-12-24 07:10
Nuotr.: AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas po dviejų praleistų rungtynių sugrįžo ant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) parketo, tačiau tai jo atstovaujamos Memfio „Grizzlies“ (11-20) nuo triuškinamo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Tenesio valstijos ekipa savo aikštėje 115:145 (31:46, 30:26, 28:36 26:37) pripažino San Antonijaus „Spurs“ (12-17) krepšininkų pranašumą.

JV aikštėje praleido 25 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (8/12 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius pedavimus.

„Spurs“ jau pirmajame kėlinyje atitrūko į priekį (46:31), kai pataikė 79 procentus metimų iš žaidimo.

Ir toliau fantastiškai iš žaidimo atakavę svečiai dominavo rungtynėse, o ketvirtajame kėlinyje abiejų komandų strategai ant parketo išleido atsarginius krepšininkus.

„Spurs“ dvikovoje pataikė 15 tritaškių iš 24 (62,5 proc.), o iš viso iš žaidimo atakavo solidžiu 67,4 procentų pataikymu (60 iš 89).

Nugalėtojų gretose geriausią sezono mačą sužaidė LaMarcusas Aldridge'as. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 40 taškų (14/20 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

JV ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Jarenas Jacksonas per 32 minutes surinko 22 taškus (2/5 dvit., 6/9 trit., 0/4 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22 (6/9 trit.), Ja Morantas 19, Jonas Valančiūnas 18 (8/12 dvit., 12 atk. kam.), Dillonas Brooksas 14, Tyusas Jonesas 11, Brandonas Clarke'as 10.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 40 (14/20 dvit., 9 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 26 (10/11 dvit., 10 rez. perd.), Trey Lylesas 17 (8 atk. kam.), Dejounte Murray 14 (7/10 dvit.), Marco Belinelli 10.