Fantastiškai atsitiesusi „Warriors“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

2019-12-28 08:10
Nuotr.: Reuters - Scanpix

„Golden State Warriors“ (9-24) ketvirtajame kėlinyje panaikino dviženklį deficitą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Steve'o Kerro auklėtiniai namuose 105:96 (25:29, 18:22, 23:27, 39:18) palaužė Finikso „Suns“ (11-20), kuriai tai buvo aštuntoji nesėkmė paeiliui.

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai dar užtikrintai pirmavo (80:68), bet vėliau „Warriors“ laimėjo atkarpą 19:3 ir likus pusketvirtos minutės jau buvo priekyje – 95:89.

31
24
6
88%
7/8

Po šio smūgio „Suns“ atsigauti nesugebėjo ir, pralaimėje ketvirtį 18:39, patyrė dar vieną nesėkmę.

Nugalėtojus į priekį tempė D'Angelo Russellas, kuris per 35 minutes pelnė 31 tašką (6/14 dvit., 4/11 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir 34 taškus (12/18 dvit., 1/6 trit., 7/8 baud.) pelnęs Devinas Bookeris. Gynėjas per 38 minutes dar atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 8 kartus.

Po šios pergalės NBA vicečempionai laimėjimų skaičiumi pasivijo 14-oje Vakarų konferencijos vietoje esančią Naujojo Orleano „Pelicans“ (9-23).

„Golden State Warriors“: D'Angelo Russellas 31 (6/14 dvit., 4/11 trit., 7/8 baud.), Damionas Lee 16 (8 atk. kam.), Alecas Burksas 13, Glennas Robinsonas 12, Draymondas Greenas 11.

„Suns“: Devinas Bookeris 34 (12/18 dvit., 7/8 baud., 8 kld.), Ricky Rubio (7 kld.) ir Dario Šaričius (10 atk. kam.) po 11, Frankas Kaminsky 10.