Gražiausią rungtynių epizodą sukūręs Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę prieš „76ers“

2020-01-01 08:29
Nuotr.: AFP - Scanpix

Domantas Sabonis 2020-uosius Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasitiko įspūdingu dėjimu bei galingu pasirodymu, atvedusiu Indianos „Pacers“ (22-12) į pergalę.

Lietuvio atstovaujama ekipa savo aikštėje 115:97 (29:27, 38:16, 29:23, 19:31) nepaliko vilčių Filadelfijos „76ers“ (23-13) krepšininkams.

Nuostabiai rungtyniavęs Sabonis antrojo kėlinio pradžioje sukūrė gražiausią rungtynių epizodą, kai įkirtęs į baudos aikštelę įkrovė kamuolį iš viršaus per oponentų komandos žaidėją Norvellą Pelle'ą.

23
27
69%
9/13
10

Šį epizodą „Bankers Life Fieldhouse“ arena pasitiko audringomis ovacijomis, o lietuvis neslėpė džiaugsmingų emocijų.

Būtent šis dėjimas inicijavo kertinį rungtynių spurtą, kai šeimininkai laimėjo atkarpą 30:8 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 63:37.

Po pertraukos Sabonis neatsipalaidavo ir vien per trečiąjį kėlinį pelnė 11 taškų, o jo vedama „Pacers“ buvo įgijusi 36 taškų persvarą, kurią svečiams pavyko šiek tiek sumažinti tik per paskutines 12 minučių.

„Žinome, jog šioje lygoje nesvarbu, kiek taškų pirmauji, nes komandos čia sugrįžta ir laimi rungtynes“, – apie išlaikytą koncentraciją trečiajame kėlinyje kalbėjo lietuvis.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėjų tapęs Sabonis per 30 minučių pelnė 23 taškus (9/13 dvit., 1/3 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Trečiąjį pralaimėjimą paeiliui patyrusią „76ers“ į priekį vedė Joshas Richardsonas, pelnęs 20 taškų (6/8 dvit., 1/6 trit., 5/5 baud.) ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus per 30 aikštėje praleistų minučių.

Svečiams dėl kelio skausmų nepadėjo lyderis Joelis Embiidas, kuris šį sezoną renka po 23,7 taško ir 12,4 atkovoto kamuolio.

„Pacers“: Domantas Sabonis 23 (9/13 dvit., 10 atk. kam.), T.J. Warrenas 21 (7/9 dvit.), Mylesas Turneris 14, Jeremy Lambas 13, Dougas McDermottas 12, T.J. McConnellis 11 (10 rez. perd.), Justinas Holiday 10.

„76ers“: Joshas Richardsonas 20 (6/8 dvit.), Benas Simmonsas 18 (6/11 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.), Furkanas Korkmazas ir Tobiasas Harrisas po 9.