Svarbų metimą pataikęs Gudaitis padėjo „AX Armani Exchange“ palaužti „Zenit“

2020-01-03 23:55

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Artūras Gudaitis pataikė svarbų metimą paskutinę rungtynių minutę, o Milano „AX Armani Exchange“ (9-8) šventė pergalę Eurolygoje.

11
24
1
100%
5/5

Lietuvio ekipa iš Italijos penktadienio vakarą stipriausios Senojo žemyno lygos susitikime namuose 73:72 (19:17, 22:24, 14:15, 18:16) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-13) klubą.

Likus 59 sekundėms Gudaitis susikūrė progą dvitaškiui metimui ir pelnė du taškus bei taip padidino „AX Armani Exchange“ atotrūkį nuo minimalaus iki tris kartus didesnio – 71:68.

Visgi tuomet Austinas Hollinsas pataikė baudą, o Kalebas Tarczewskis atsakė dviem taikliais baudų metimais, taip išaugindamas Milano klubo persvarą iki 4 taškų – 73:69.

Likus vos vienai sekundei iki susitikimo pabaigos Vladislavas Trushkinas pataikė tolimą metimą ir taip „AX Armani Exchange“ paliko tik minimalų pranašumą. Vis dėlto to nepakako ir šeimininkai šventė pergalę.

Gudaitis rungtynėse per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 8/8 baud. met.), atkovojo du kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, pats 3 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 13, Kalebas Tarčewskis 11, Luisas Scola (10 atk. kam.) ir Artūras Gudaitis po 10.

„Zenit“: Gustavo Ayonas 15 (7 atk. kam.), Austinas Hollinsas 14, Andrew Albicy 12, Willas Thomasas 11.

eurolyga
kodel ne Tai kitu Atveju butu Zenit 5 pergale norint vytis nes dabar del 8 tai ten grustis
2020-01-04
+1
sundconsrec
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-04
+5
???
per kuria vieta palanki? :D palanki tuo kad ea7 ir valencija eina mazdaug i top 8 o zlg oalanku nes gal liks 12-i o ne 18-i?? cia oho palanku :D
2020-01-04
+9
Armani
zaide ant prarajos visas Runktynes ejo apyliges na bet pasiseke zalgiriui palanki pergale dabar zalgiris 16 Dar valencia laimejo pries alba