Prieš išvyką į Vilnių UNIKS išvargo pergalę Vieningoje lygoje

2020-01-04 20:17
Nuotr. BNS

Artėjančią savaitę Vilniuje viešėsianti Kazanės UNIKS (7-5) ekipa išvargo pergalę Vieningoje lygoje.

Dimitrio Prifčio auklėtiniai savo aikštėje 86:83 (11:25, 24:23, 25:11, 26:24) palaužė Saratovo „Avtodor“ (4-7) ekipos pasipriešinimą.

Šeimininkai pirmąsias keturias rungtynių minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir rungtynių pradžioje pralaimėjo atkarpą 0:19.

Daugiausia pelno: Jamar Smith

Nepaisant tragiško dvikovos starto, UNIKS varžovus pavijo antroje mačo dalyje, o pergalę jiems nulėmė tikslus Jamaro Smitho tritaškis likus 20 sekundžių (86:83).

Fantastiškai nugalėtojų gretose pasirodė Alexas Tyusas. Vidurio puolėjas aikštėje praleido 35 minutes ir per jas pelnė 27 taškus (11/15 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

Rungtynių herojumi tapęs Smithas pelnė 19 taškų, po 9 pridėjo Valerijus Lichodejus ir Jordanas Theodore'as.

„Avtodor“ ekipai Markelas Starksas surinko 24 taškus, 20 įmetė Elginas Cookas, 16 – Isaiah Hicksas. 14 – Mouhammadou Jaitehas.

Vilniaus „Rytas“ būtent dvikova namuose su UNIKS pradės antrąjį Europos taurės etapą. Sostinės klubas su Kazanės ekipa kausis sausio 8-ąją.