„Wizards“ klube – dar vienas latvio blyksnis

2020-01-05 10:17
Nuotr.: AP – Scanpix

Vašingtono „Wizards“ komandos gretose rungtyniaujantis Anžejus Pasečniks po kurio laiko vėl sužaidė solidžias rungtynes.

Dvikovoje su Denverio „Nuggets“ nuo suolo pakilęs puolėjas aikštėje praleido 22 minutes, įmetė 13 taškų (6/8 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, sykį suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo atstovaujama „Wizards“ savo aikštėje 128:114 kiek netikėtai įveikė vieną Vakarų konferencijos lyderių, Denverio „Nuggets“ klubą su 39 taškus pelniusiu Jamalu Murray priešakyje.

25
38
14
67%
2/3

Pasečniks dviženklę pelnytų taškų ribą pasiekė po ketverių rungtynių pertraukos. Per 10 sužaistų susitikimų jo statistiniai rodikliai siekia 7,8 taško, 6,5 atkovoto kamuolio ir 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

24-erių centras dviženklį taškų skaičių per šią seriją iš viso yra surinkęs keturiskart.