Kiprą palikęs Redikas persikėlė rungtyniauti į Prancūziją

2020-01-09 16:31
Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

2018-aisiais į Kiprą atvykęs rungtyniauti Dovydas Redikas 2020-ųjų pradžioje paliko šią šalį ir persikėlė žaisti į Prancūziją.

27-erių gynėjas sukirto rankomis su trečioje Prancūzijos lygoje rungtyniaujančia Kaizersbergo „Ammerschwihr“ (3-15) ekipa.

„Jis žino, kaip valdyti komandą ir yra aukštas atakų organizatorius, – kalbėjo naujasis lietuvio treneris Fabienas Draga. – Jis gali būti lyderis, o jo patirtis mums labai pravers rungtynių pabaigose, nes šį sezoną pralaimėjome daug mačų mažiau nei 10 taškų.“

192 cm ūgio krepšininkas jau spėjo debiutuoti naujoje komandoje ir per 37 minutes pelnė 7 taškus (0/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovoti 8 kamuolius, atlikti 7 rezultatyvius perdavimus ir surinkti 15 naudingumo balų. Vis dėlto tai komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Kipre Redikas šį sezoną vidutiniškai per 35 minutes pelnė po 11,6 taško, atkovojo po 5,9 kamuolio ir atliko po 6 rezultatyvius perdavimus.

„Ammerschwihr“ ekipai taip pat atstovauja kitas lietuvis Karolis Brusokas.