Karjeros rekordą pasiekusio Thompsono ir Love'o duetas grąžino „Cavs“ į pergalių kelią

2020-01-10 08:19
Nuotr.: AP – Scanpix

Tristanas Thompsonas ir Klivlando „Cavaliers“ (11-27) audringą pastarųjų dieną atkarpą pažymėjo nutraukdami penkių pralaimėjimų seriją.

Karjeros rekordą pasiekęs centras sumetė 35 taškus, Johno Beileino auklėtiniai svečiuose 115:112 (26:32, 24:29, 31:22, 21:19, 13:10) per pratęsimą pranoko Detroito „Pistons“ (14-25).

Beileinas po dvikovos atviravo atsiprašęs komandos už vaizdo sesijos metu išsakytas savo mintis. Remdamasi savo šaltiniais, ESPN skelbė, jog vyr. treneris trečiadienį auklėtiniams tiesiai šviesiai tėškė pasakydamas, jog šie daugiau nebegali žaisti „kaip būrys banditų“.

35
44
83%
5/6
79%
15/19

Strategas patikslino, kad, atsižvelgdamas į krepšininkų pastangas, jis norėjo juos prilyginti „slunkiams“. Pasak specialisto, į jo detalesnį paaiškinimą ir atsiprašymą buvo sureaguotą pozityviai.

Thompsonas per 45 minutes pataikė 15 iš 19 dvitaškių ir 5 iš 6 baudų, prametė vienintelį mestą tritaškį, sugriebė 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 4 sykius prasižengė.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti dvi minutes, Rose'as surinko keturis taškus paeiliui ir „Pistons“ buvo priekyje 110:106. Po minutės pertraukėlės Love'as atsakė dviem taškais, Rose'as prametė tolimą metimą, Darius Garlandas pridėjo dvitaškį ir rezultatas tapo lygus 110:110.

Andre Drummondui nepataikius, Love'as įsmeigė tritaškį, Rose'as prarado kamuolį, Thompsonas įkrovė iš viršaus ir iniciatyva priklausė „Cavs“ – 115:110.

Monstriškai po krepšiu žaidęs Drummondas įmetė 28 taškus (13/24 dvitaškiai, 2/5 baudos) ir atkovojo 23 kamuolius.

„Pistons“: Andre Drummondas 28 (23 atk. kam.), Derrickas Rose'as 27 (13/22 dvit., 7 atk. kam., 6 kld.), Bruce'as Brownas 17 (5/13 dvit., 8 rez. perd.), Tony Snellas 11.

„Cavaliers“: Tristanas Thompsonas 35 (14 atk. kam.), Darius Garlanas 20, Collinas Sextonas 19 (8/17 dvit.), Kevinas Love'as 17 (6/14 metimai, 9 atk. kam.), Cedi Osmanas 11.