Po „Monaco“ pergalės „Rytas“ liko vienintele nelaimėjusia G grupės komanda

2020-01-14 20:40
Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

„Monaco“ (1-1) Europos taurės „Top 16“ etapo G grupėje iškovojo pirmąją pergalę, o Vilniaus „Rytas“ liko vienintele pergalės džiaugsmo dar nepajutusia komanda.

Monako krepšininkai antradienio vakaro mače išvykoje 84:78 (20:16, 24:19, 17:20, 23:23) nugalėjo Kazanės UNIKS (1-1) ekipą.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio Jordanas Theodore‘as pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą (67:67). Tuomet Monako krepšininkai sužaidė atkarpą 12:6 ir, likus minutei ir 17 sekundžių, pirmavo 6 taškais – 79:73.

Haukuras Palssonas atsakė dviem baudų metimais, Jaleelas O‘Brienas pataikė dvitaškį ir dar pridėjo taiklią baudą, taip „Monaco“ ekipai suteikdamas 7 taškų persvarą – 82:75.

Po minutės pertraukėlės sugrįžęs Theodore’as taikliai atakavo iš distancijos, tačiau dvi baudas realizavęs Norrisas Cole’as įtvirtino galutinį rungtynių rezultatą ir „Monaco“ pergalę.

UNIKS: Errickas McCollumas 21, Jordanas Theodore’as 14 (6 rez. perd.), Alexas Tyusas 13 (9 atk. kam.), Haukuras Palssonas 11.

„Monaco“: Jaleelas O‘Brienas 15, Anthony Clemmonsas ir Norrisas Cole‘as (7 rez. perd.) po 14, Dee Bostas 12 (6 rez. perd.), Paulas Lacombe 10.