„Zenit“ rungtynių pabaigoje pranoko „Baskonia“ ekipą

2020-01-15 21:24
Nuotr.: Zuma Press – Scanpix

Šeštąją pergalę stipriausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Sankt Peterburgo „Zenit“ (6-13) ekipa.

Joano Plazos auklėtiniai trečiadienio vakarą namuose 72:66 (23:16, 16:15, 14:18, 19:17) pranoko Vitorijos „Baskonia“ (7-12) komandą, kuriai tai buvo antra nesėkmė Eurolygoje paeiliui.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus pusantros minutės, rezultatas dar buvo lygus (67:67), kol tylą nutraukė šeimininkai, kai dvitaškį pelnė Mateušas Ponitka (67:65).

19
27
100%
6/6
6

Svečiai sėkminga ataka atsakyti nesugebėjo, o persvarą iki 4 taškų „Zenit“ ekipai netrukus padidino Timas Abromaitis (69:65).

Kitoje atakoje „Baskonia“ ekipai Pierria Henry pataikė vieną baudą ir rezultatą sušvelnino, tačiau šeimininkai taip pat atsakė taikliu baudos metimu ir, likus rungtyniauti 15 sekundžių, vėl susikūrė 4 taškų persvarą (70:66).

Per likusias sekundes svečiai atsitiesti nesugebėjo ir „Zenit“ iškovojo pergalę namuose.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Willas Thomasas, kuris per 29 žaistas minutes pelnė 19 taškų (6/6 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse dirbo arbitras iš Lietuvos Gytis Vilius.

„Zenit“: Willas Thomasas 19 (6/6 dvit., 6 atk. kam.), Mateušas Ponitka 14 (6 atk. kam., 5 kld.), Coltonas Iversonas 10 (8 atk. kam.), Alexas Renfroe 6 (10 rez. perd.).

„Baskonia“: Nikas Stauskas 15, Pierria Henry (4 per. kam., 6 kld.) ir Tornikė Šengelija (6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.) – po 13.