„Vytis“ su Lavrinovičiais priešakyje sutriuškino karščiausią NKL komandą

2020-01-18 21:42
Nuotr.: D.Lukšta

VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“ (25-3).

Eriko Kučiausko auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje triumfavo 100:63 (21:20, 27:12, 31:22, 21:9).

Abi komandos pasirodymą po dviejų ratų tęs stipresnių grupėje, į kurią telšiškiai žengė iš pirmosios pozicijos, tuo metu šakiškiai – iš aštuntosios.

21
25
100%
7/7
4

„Telšiams“ tai buvo vos trečiasis pralaimėjimas per 28 rungtynes ir pirmasis po 15 pergalių paeiliui. Ši įspūdinga serija prasidėjo būtent nuo Telšių komandos pergalės 79:75 prieš „Vytį“ lapkričio 16-ąją.

20 minučių žaidęs Kšištofas Lavrinovičius „Vyčiui“ surinko 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius, tuo metu Darjušas Lavrinovičius rungtyniavo 17 minučių, įmetė 14 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai) ir sugriebė 6 kamuolius.

Broliai pirmoje dvikovos dalyje užsidirbo po techninę pražangą bei Darjušui rungtynės anksčiau laiko baigėsi dėl išnaudoto pražangų limito. Kšištofas prasižengė 4 sykius.

Daugiau nei trečdalį taškų „Telšiams“ sumetė Tomas Rimša, per 28 minutes surinkęs 22 taškus (5/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/6 baudos) ir 6 atkovotus kamuolius.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 21, Darjušas Lavrinovičius 14, Karolis Kokoška 13, Aurelijus Pukelis ir Kšištofas Lavrinovičius (8 atk. kam.) – po 12.

„Telšiai“: Tomas Rimša 22, Mindaugas Norkus 11, Mindaugas Stašys 8.