Daviso ir LeBrono vedama „Lakers“ šventė pergalę Niujorke

2020-01-23 08:12
Nuotr.: AP - Scanpix

Anthony Davisas ir LeBronas Jamesas kartu pelnė 49 taškus, o jų vedama Los Andželo „Lakers“ (35-9) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), kai reabilitavosi po triuškinamo pralaimėjimo Bostone.

Vakarų konferencijos lyderiai išvykoje 100:92 (28:25, 20:23, 28:22, 24:22) įveikė Niujorko „Knicks“ (12-33).

Lemiamą pranašumą svečiai susikrovė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kurį pradėjo 7:0 (83:70) ir persvaros nebeišbarstė.

28
33
100%
13/13
50%
6/12

Antrąsias rungtynes po traumos žaidęs Davisas po pertraukos pelnė 17 taškų, o iš viso rungtynes baigė savo sąskaitoje turėdamas 28 (6/12 dvit., 1/2 trit., 13/13 baud.). Aukštaūgis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Bandau grįžti į sportinę formą, tačiau neskubinu proceso. Šį vakarą jaučiausi puikiai mesdamas baudų metimus“, – po dvikovos sakė Davisas.

Tuo metu LeBronas pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 2/5 trit., 1/3 baud.), iš kurių 19 buvo įmesti dar iki pertraukos. Puolėjas per 36 minutes dar spėjo atkovoti 6 ir perimti 5 kamuolius bei atlikti 5 rezultatyvius perdavimus.

Po šių rungtynių 35-erių LeBronas per savo karjerą NBA reguliariajame sezone jau yra įmetęs 33,559 taškus. „Karalių“ nuo 3-ioje vietoje esančio Kobe Bryanto skiria 44 taškai.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 20, Damyeanas Dotsonas 17, Juliusas Randle'as 16 (8 atk. kam.), Tajus Gibsonas 12 (6/6 dvit.).

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (13/13 baud.), LeBronas Jamesas 21 (7/11 dvit., 5 per. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Kyle'as Kuzma 10.