„Pistons“ įveikusi „Grizzlies“ sugrįžo į Vakarų konferencijos stipriausiųjų aštuonetuką

2020-01-25 07:31
Nuotr.: AP - Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-24) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Tenesio valstijos ekipa išvykoje 125:112 (35:23, 31:38, 26:24, 33:27) įveikė Detroito „Pistons“ (17-29).

Valančiūnas aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei 2 sykius suklydo. Lietuvio +/- rodiklis buvo prasčiausias komandoje – -16.

29
26
2
50%
4/8

Svečiai dar pirmajame kėlinyje surengė spurtą 14:0 ir atitrūko (35:20), tačiau „Pistons“ antrajame ketvirtyje sugebėjo atsitiesti ir vienu metu buvo persverusi rezultatą (47:45), o į pertrauką komandos išėjo ilsėtis „Grizzlies“ turint trapų pranašumą – 66:61.

Likus mažiau nei 5 minutėms iki mačo pabaigos, Reggie Jacksonas išlygino rezultatą (105:105), tačiau tuomet Memfio ekipa laimėjo atkarpą 13:4 (118:109) ir išsprendė mačo likimą.

Nugalėtojus į priekį vedė 29 taškus (6/6 dvit., 4/8 trit., 5/6 baud.) pelnęs ir 6 kamuolius atkovojęs Jarenas Jacksonas bei 27 pridėjęs (3/10 dvit., 4/5 trit., 9/9 baud.) Dillonas Brooksas.

„Pistons“ ekipoje, kuri vertėsi be traumuoto Andre Drummondo, dar vieną rezultatyvų pasirodymą surengęs Derrickas Rose'as pelnė 22 taškus (10/19 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Sausį vidutiniškai po 121 tašką per rungtynes pelnanti „Grizzlies“ sugrįžo į 8-ąją Vakarų konferencijos poziciją.

„Pistons“: Derrickas Rose'as 22 (10/19 dvit., 8 rez. perd.), Christianas Woodas 20, Langstonas Galloway, Svyatoslavas Mykhailiukas ir Reggie Jacksonas po 14, Thonas Makeris 11 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 29, Dillonas Brooksas 27 (9/9 baud.), Ja Morantas 16 (12 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15 (11 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 14.