Odomas: „Jeigu komoje Dievas būtų paklausęs pasigailėti manęs ar Kobe, būčiau rinkęsis jį“

2020-01-27 12:07
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kartu su Kobe Bryantu čempionų titulus skynęs Lamaras Odomas vis dar negali patikėti apie tragišką buvusio komandos draugo lemtį.

Buvęs krepšininkas socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo savo išgyvenimais ir šiltai atsiliepė apie dviem čempionų trofėjais pažymėtą draugystę Los Andželo „Lakers“ ekipoje.

Prie viso to, Odomas pareiškė galėjęs paaukoti savo gyvybę, jog Bryantas išliktų gyvas.

Kobe Bryant

Kobe  Bryant
Pozicija: SG
Amžius: 41
Ūgis: 198 cm
Svoris: 93 kg
Gimimo vieta: Filadelfija, JAV

„Kobe mane išmokė daugybės gyvenimiškų dalykų, kurie yra būtini tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Aikštėje jis mane išmokė, kaip tvarkytis su gynyba ir su savo laiku, kaip pasiekti galutinį tikslą. Už aikštelės ribų jis parodė man, kaip pasirašinėti čekius.

Žinoma, bet kas, kas žino mano gyvenimo istoriją, man teko patirti daugybę netekčių, bet vienintelė, kurią galėčiau prilyginti šiai, yra mano sūnaus praradimas. Nors mūsų su Kobe santykiai nebuvo kaip tėvo ir sūnaus, jis buvo tarsi mano mokytojas, o aš jaučiausi lyg jo brolis. 

Džiaugiuosi, jog rūbinėje galėjau būti lyg jingas šalia tavęs, jango. Tai buvo vienas malonumas.

Išgirdęs šią naujieną, aš negalėjau net įkvėpti. Tiesiog buvau įsitikinęs, kad jeigu Kobe pateks į sraigtasparnio avariją, jis bus tas, kuris išgyvens. Kažkaip iššoks ir nusileis ant savo kojų. 

Vis dar laukiu, kada žiniasklaida išstos ir pasakys, kad pranešimai – klaidingi. Negali būti, jog Dievas pasiėmė mano brolį taip anksti. Žinau, kad per savo gyvenimą turėjau problemų su narkotikais bei kitais dalykais, kad nebuvau itin geras sau pačiam. 

Jeigu komoje Dievas būtų paklausęs pasigailėti manęs ar Kobe, būčiau rinkęsis jį. Brolio garbei aš surengsiu treniruotę 4 valandą ryto“, – rašė Odomas.

Jis į komą buvo patekęs 2015-ais, kada viešnamyje perdozavo svaigalų. Akimirksniu į šią žinią sureagavęs Bryantas tuomet po draugiškų rungtynių su pirmuoju pasitaikiusiu taksi vyko aplankyti savo bičiulio.Komentarai:

FBI ir CIA
Jis vienintelis tame sraigstasparnyje 1.99 m ugio afro amerikietis, ir reikejo pirstu antspaudų ? Ok logiška
2020-01-29
-3
Atsakyti
ramocar
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-28
-5
Atsakyti
cryltamisp
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-27
-8
Atsakyti
cryltamisp
https://badoo.red - nuostabi pažinčių svetainė skirta tik suaugusiems, norintiems susirasti partnerį, norintiems pasimylėti
2020-01-27
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 4

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.