„Anadolu Efes“ iššvaistė 24 taškų persvarą, tačiau triumfavo Belgrade

2020-01-31 22:00

Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Stambulo „Anadolu Efes“ (19-3) ekipa iššvaistė turėtą 24 taškų pranašumą, tačiau pasiekė pergalę stipriausiose Senojo žemyno pirmenybėse.

24
23
56%
5/9
100%
3/3

Ergino Atamano auklėtiniai penktadienio vakarą išvykoje 85:78 (24:16, 27:14, 21:28, 13:20) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-13) komandą, kuri Eurolygoje suklupo ketvirtąjį sykį paeiliui.

Turkijos ekipa atitrūko pirmoje rungtynių dalyje, kai, prasidėjus antrajam ketvirčiui, Rodrigue Beaubois pelnė 5 taškus paeiliui, Dogusas Balbay pataikė dvitaškį, o laimėta atkarpa 17:4 svečiams leido susikurti solidžią 24 taškų persvarą (44:20).

Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, kai ketvirčio pabaigoje laimėtas spurtas 9:1 Belgrado komandos deficitą nukirto iki 13 taškų (58:71).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rungtyniauti likus 100 sekundžių, Kevinas Punteris pelnė 5 taškus iš eilės ir „Crvena Zvezda“ priartėjo per 6 taškus (76:82).

Vis dėlto per likusias 30 sekundžių dar labiau priartėti šeimininkams nepavyko ir Stambulo klubas iškovojo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Shane'as Larkinas, kuris per 33 minutes pelnė 24 taškus (3/5 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo du kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 15, Billy Baronas (4 rez. perd.) ir Vladimiras Štimacas (9 atk. kam.) po 14, Kevinas Punteris 12, Lorenzo Brownas 7 (9 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 24, Chrisas Singletonas 13 (7 atk. kam.), Rodrigue Beaubois 11, Krunoslavas Simonas 8, Sertacas Sanli 7 (5 atk. kam.).

T-Mac
Larkinas po šio sezono laikas gryžti i nba jis bus eurolygos mvp.
2020-01-31
+1
Eurolyga
valencia 46-39 pao
2020-01-31
+3
Iš serbų kovingumo neatimsi.Per anksti paleido varžovą,bet spurtui jėgų atsirado.Tik jau laiko per mažai buvo dar labiau užsikabinti.Zvezda toliau tęsia pralaimėjimų seriją,o Efesas toliau tvirtai pirmauja ir skina pergales.